☑ Pravila foruma i savjeti

MUČKI GENOCID

Zitko
Član
Postovi: 353
Pridružen/a: 19 jan 2013 01:12

MUČKI GENOCID

Post Postao/la Zitko » 28 jun 2017 23:21

:bbq:
Zadnja izmjena: Zitko, dana/u 27 dec 2017 17:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: MUČKI GENOCID

Post Postao/la Jack » 29 jun 2017 06:47

Turci su napravili vise genocida tihih nad Bosnjacima
Kad su trazili da predaju Zeleni Jadar 16 cisto Bosnjackih sela preko Drine.Krupanj
Kad su trazili zamisli drskosti da Bosnjaci predaju Cetingrad

Dok su se napuhani sultani pudrali i skupljali Lale i ubijali ljude.Lale devleti.Krvnicke lale jer sultan je bio peder.Pa je bio okruzen ljudima koji su odjebali sve dalje od Stambula

Ima jednom izreka.Rece Turski zapovjednik hodzi iz Cetingrada.Sultan je naredio povlacenje.Ako odbijes znas sta znaci

Jebem i tebe i jebem sultana,i jebem vam sve po spisku,i sve lale.I nece meni jedan jebeni sultan reci da se povlacim odatle.Mrs sikter.Sikter.Hodza pobudalio.Turci ga gledaju.Kazu,ako zelite da me zadavite.Bujrum.Dok je nas ne predajemo.Mrs odavde..Svistovski mir 1791 godine kad su Bosnjaci morali da predaju Cetingrad krscanima''

Tek 14 godina kasnije Napoleonova vojska uzima Cetingrad.Turska se vojska povlaci odatle.Napoleonove snage spalise Izacic i par sela danas u Bosni.Turci nisu prstom pomogli.Hintt.Alepo.Nedavno Turska pomoc.Onako bratska


Jarane bez uvrede.Uz ovakve prijatelje.Mi smo endemsko cudo da smo prezivjeli i Rusa i Njemca
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Zitko
Član
Postovi: 353
Pridružen/a: 19 jan 2013 01:12

Re: MUČKI GENOCID

Post Postao/la Zitko » 29 jun 2017 17:06

:kenjo:
Zadnja izmjena: Zitko, dana/u 27 dec 2017 17:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: MUČKI GENOCID

Post Postao/la Jack » 29 jun 2017 19:32

Što bi rekli branitelji Kanjiže:" mi se veselimo i razgovaramo naslućivanjem povoljnih vijesti o pokretima snažnih jedinica mlade konjice, po kretanju ptica selica koje dolaze sa osmanlijskih obala.,.." Možemo mi te trupe čekati do sudnjega dana. Nema od toga ništa.
Ah da pad Kanjize kad su branitelji jeli konje i sve sto su mogli,cekajuci pomoc Turaka u okruzenju.Dobro si to nasao
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite