☑ Pravila foruma i savjeti

Dnevno-politički događaji

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 27 jan 2017 02:00

ABen je napisao/la:Memišević: Pravni tim BiH će zatražiti reviziju Presude ICJ-a po tužbi protiv Srbije
https://www.klix.ba/vijesti/bih/memisev ... /170126088

Pravni tim Bosne i Hercegovine će u predviđenom roku, koji ističe 26. februara ove godine, zatražiti reviziju postupka pred Međunarodnim sudom pravde u Haagu (ICJ) po ranijoj tužbi BiH protiv tadašnje Savezne Republike Jugoslavije, (SRJ), kasnije Srbije i Crne Gore (SCG) za genocid u BiH, potvrdila je Feni Fadila Memišević, predsjednica Fondacije Pravda za Bosnu i Hercegovinu.
Da Bog da, pa da i ja jednom budem pozitivno iznenadjen.
Nista ne vjerujem dok se ne preda tuzba sudu.
Samo BiH.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 27 jan 2017 18:16

Gost večerašnje emisije “Interview20” sa početkom u 21 sat na BHT1 je predsjednik Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudin Radončić koji komentariše aktuelne sudske procese koji se vode protiv njega, najavljuje da će tužiti Bakira Izetbegovića i da mu je cilj kandidrati se na na narednim izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH
7fPHjtRztoU
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Jack » 27 jan 2017 20:42

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... oEBh--90SI[/yt]
Taj retardirani kepec Albanski nije padeze savladao,ne zna gramatiku.I on da ima intervju

Pa bolje neko iz dijaspore prica na nasem,nego lik i profesor ''likovnog''

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... oEBh--90SI[/yt]

Lekari

Lekari

:lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 27 jan 2017 21:04

Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?
Samo BiH.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 27 jan 2017 21:16

BosnjackaHercegovina je napisao/la:Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?
Atif Dudakovic

Denis Bećirović SDP
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Gorcin
Član
Postovi: 1612
Pridružen/a: 20 okt 2012 15:37

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Gorcin » 27 jan 2017 21:19

Efendica bi trebalo pratiti. Sposoban, mlad, beskompromisan. Mozda sam fulio, zasad je osvjezenje. Kazem pratiti.
Čuvaj Stoca, ne daj Počitelja, ni Mostara ne ostavljaj sama...

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Zmaj » 27 jan 2017 21:20

BosnjackaHercegovina je napisao/la:Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?

In Sebija we trust! :D
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
bilbo
Član
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2012 11:42

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la bilbo » 27 jan 2017 21:26

BosnjackaHercegovina je napisao/la:Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?
Mislim da je najbolja opcija za nas povratak Harisa Silajdžića i nek sa ostalim probosanskim snagama radi na našoj konsolidaciji dok ne profilišemo novu patriotsku narodnu stranku i novog lidera za naredni period.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 27 jan 2017 23:21

Jack je napisao/la: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... oEBh--90SI[/yt]

Lekari

Lekari

:lol:
Sad tek vidi da je zezala vlahinju sa novina. :gut: Neka je.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Gost1
Član
Postovi: 276
Pridružen/a: 20 okt 2012 04:48

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Gost1 » 28 jan 2017 07:45

ABen je napisao/la:
Jack je napisao/la: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... oEBh--90SI[/yt]

Lekari

Lekari

:lol:
Sad tek vidi da je zezala vlahinju sa novina. :gut: Neka je.
:rofll:

Prenj
Član
Postovi: 177
Pridružen/a: 22 nov 2012 00:06

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Prenj » 28 jan 2017 08:33

bilbo je napisao/la:
BosnjackaHercegovina je napisao/la:Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?
Mislim da je najbolja opcija za nas povratak Harisa Silajdžića i nek sa ostalim probosanskim snagama radi na našoj konsolidaciji dok ne profilišemo novu patriotsku narodnu stranku i novog lidera za naredni period.
Ovakav narod kao mi Bosnjaci ne zasluzuje da ima vodu kao sto je Haris Silajdzic. U stanju u kakvom se nas narod nalazi, nista bolje od Radonjcica mi nismo zasluzili. Kad dopustamo da nam u sred Sarajeva pjevaju i uzimaju pare (ne)ljudi, koji promovisu nase dzelate cetnike.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 28 jan 2017 08:47

Gorcin je napisao/la:Efendica bi trebalo pratiti. Sposoban, mlad, beskompromisan. Mozda sam fulio, zasad je osvjezenje. Kazem pratiti.
Ja sam za nekog koji nije iz Sarajeva.
Kako je Semir Efendić uhljebio porodicu: Amidža direktor, rođak sekretar
Naime, načelnik opštine Novi Grad je Semir Efendić, dok je njegov amidžaHamdija Efendić direktor Zavoda za planiranje razvoja Kantona Sarajevo.

Adnan Efendić, Semirov rođak, skrasio se kao sekretar Federalnog ministarstva prostornog uređenja. Inače, Adnan je i član Izvršnog odbora KO SDA Kantona Sarajevo.

Ima ih još! Idriz Efendić je načelnik Pete policijske uprave, dok je Emir Efendić šef u jednoj od službi MUP-a Kantona Sarajevo.

Mora se priznati, sjajan rezultat napravili su Efendići u kadrovskim križaljkama, i to ne u svome, nego u Kantonu Sarajevo.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Jack » 28 jan 2017 12:47

Ovakav narod kao mi Bosnjaci ne zasluzuje da ima vodu kao sto je Haris Silajdzic. U stanju u kakvom se nas narod nalazi, nista bolje od Radonjcica mi nismo zasluzili. Kad dopustamo da nam u sred Sarajeva pjevaju i uzimaju pare (ne)ljudi, koji promovisu nase dzelate cetnike.
Tacno tako.Sarajevski mediji kad spomenu Usk kanton naprimjer.Uglavnom sve se svodi na Bos Petrovac.A svak zna da ta opcina ne cini niti 5% stanovnistva Usk kantona.Neke ljevicarske novine i mediji tipa kiks i posebno Radio Sarajevu su prenijeli vijest zamisli kako ''Srbi'' pomazu obnovu dzamije u Potkalinju.Nije bilo dzamije u Potkalinju,bio je drveni mesdzid.I zaboravili su da su komsije ''Hasanci'' srusili tu istu dzamiju gdje oni navodno ''pomazu''

Jedino je magazin Stav pisao o zaboravljenom zlocinu u 2 svjetskom ratu nad Bosnjacima Velikog Dubovika kraj Bos Krupe gdje deklarisani cetnik,kasnije je promjenio kapu.B.Copic je bio ucesnik tog klanja i pljackanja Bosnjaka
Balijska vlada u Sarajevu je notornim cetnicima Andricu i Copicu dala i pare.Da to bi bilo identicno kad bi ja usao u tvoju kucu,izvadio ti oko,silovao ti sve zivo,zapalio kucu i da me nagradite lijepo,dadnete mi novcanicu

Podsjeca me na pricu rahmetli Huska Miljkovic.Sta god ja uradim,ja cu biti samo ''Turcin'' u njihovim ocima.Makar se saginjao i radio sta oni hoce.Mnogi ne kopcaju da ce cetnicko-ustaska politika i nastaviti da radi

Nedovoljno zreo politicki narod,smusen bezidejan,pogledaj onog jadnika iz Srebrenice bivsi nacelnik ili ova sto je ''direktorica'' klinickog centra

Ustashe i cetnici ove godine ce ici na promjenu sastava ustavnog suda.Ili da uvale stranca ali Rusa.Tako da imaju+1 ovdje.Nema dileme da ce ustashe krenuti agresivno

Posebno od 2018 godine.Ako se naprimjer Lijanovic bude kandidovao kao clan predsjednistva kod ustasha.Njihov broj je sve manji.Hrvatska sve vise propada.Juce ti u po Sarajeva dosao neki Preda.Prica o Federalizaciji a jadni Bosnjaci sute.

Umjesto da smo im rekli sta i kako.Glavno je da se ide u Beograd na konsultacije.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 28 jan 2017 13:37

Pogledajte kako je Sebija Izetbegović smirivala isprepadanog Avdu Avdića: Nemojte drhtati, nemojte se uznemiravati /VIDEO/
http://saff.ba/pogledajte-kako-je-sebij ... IyPvpXrupo
MFZH9i5wI4w
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 28 jan 2017 15:52

slika

Vece musko od Bakira
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la amkos » 28 jan 2017 19:46

Sebiju za predsjednicu. :bench: :huhu:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la amkos » 28 jan 2017 19:51

bilbo je napisao/la:
BosnjackaHercegovina je napisao/la:Pitanje: KOGA BOSNJACI TREBAJU PROMOVIRATI NA SLJEDECIM IZBORIMA?????

Izbori dolaze za manje od 2 godine.

Bakir se pokazao kao izdajnik, otirac i totalni luzer. Dodik mu moze komotno onanisat na bradi i on nece nista uraditi. Covjek je mekusac i beskicmenjak.
Fahrudin Radoncic je veci izdajnik od Bakira. Lize se s Dodikom. Stajao je mirno dok je gorio parlament BiH i dok je pokusan drzavni udar. Vec je tada ovog izdajnika trebalo poslati u zatvor - ali kako stvari stoje on bi mogao odnijeti Bosnjacki glas ako mu se neko ne suprostavi, i to sto prije.

Ko bi mogao biti novi lider Bosnjaka?

Stvarno pojma nemam.
Imate li vi nekih ideja?

Kakav je onaj Semsudin Mehmedovic?
Mislim da je najbolja opcija za nas povratak Harisa Silajdžića i nek sa ostalim probosanskim snagama radi na našoj konsolidaciji dok ne profilišemo novu patriotsku narodnu stranku i novog lidera za naredni period.
Jedino da je Harisa klonirati nekako, jer on danas ima finih godina. A kod nas muskarci po statistici ne zive bas dugo. Uglavnom zene duze zive.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la amkos » 28 jan 2017 19:54

ABen je napisao/la:
Gorcin je napisao/la:Efendica bi trebalo pratiti. Sposoban, mlad, beskompromisan. Mozda sam fulio, zasad je osvjezenje. Kazem pratiti.
Ja sam za nekog koji nije iz Sarajeva.
Kako je Semir Efendić uhljebio porodicu: Amidža direktor, rođak sekretar
Naime, načelnik opštine Novi Grad je Semir Efendić, dok je njegov amidžaHamdija Efendić direktor Zavoda za planiranje razvoja Kantona Sarajevo.

Adnan Efendić, Semirov rođak, skrasio se kao sekretar Federalnog ministarstva prostornog uređenja. Inače, Adnan je i član Izvršnog odbora KO SDA Kantona Sarajevo.

Ima ih još! Idriz Efendić je načelnik Pete policijske uprave, dok je Emir Efendić šef u jednoj od službi MUP-a Kantona Sarajevo.

Mora se priznati, sjajan rezultat napravili su Efendići u kadrovskim križaljkama, i to ne u svome, nego u Kantonu Sarajevo.
Vecina je ovakvih, uhljebe svoje i mirni.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Bosona
Član
Postovi: 105
Pridružen/a: 10 maj 2014 21:23

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la Bosona » 28 jan 2017 21:51

ABen je napisao/la:slika

Vece musko od Bakira
Može izvor za ovu izjavu o "izvinjenju"? Pazite šta dijelite, vrlo često se radi o izmišljenim izjavama.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dnevno-politički događaji

Post Postao/la ABen » 28 jan 2017 22:35

Bosona je napisao/la:Može izvor za ovu izjavu o "izvinjenju"? Pazite šta dijelite, vrlo često se radi o izmišljenim izjavama.
Lijevo gore u slici imas izvor.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite