☑ Pravila foruma i savjeti

Politika katoličkih separatista

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 13 jan 2018 21:42

Čović: U naredne dvije godine riješit će se sudbina BiH, bez Hrvata nema budućnosti

Predsjednik HDZ-a BiH i predsjedavajući Predsjedništva BiH Dragan Čović prisustvovao je obilježavanju 28. godišnjice osnivanja splitskog HDZ-a gdje je kazao da će u narednoj godini ili dvije biti riješena sudbina Bosne i Hercegovine i hrvatskog naroda bez kojeg nema budućnosti BiH.
"Ja mislim da će se u narednih godinu-dvije riješiti sudbina BiH i sudbina hrvatskog naroda u BiH. Hrvatski narod je konstitutivan u BiH i ona je naša domovina te želimo da legitimni predstavnici predstavljaju svoj narod u BiH", kazao je Čović, prenosi Večernji list.

Dodao je da je potrebno raditi na zajedništvu hrvatskog naroda u BiH i Hrvatskoj te je izrazio želju za češćim sastancima HDZ-a na čijem je čelu i onog iz susjedne Hrvatske.

"Pozivam vas gospodine predsjedniče da mnogo intenzivnije nego do sada pokažemo koliko nam je bitno da hrvatski narod u BiH doživi BiH kao svoju domovinu i da izgrađujemo jednako moderno organiziranu BiH kao što se to čini u Hrvatskoj", kazao je Čović obraćajući se premijeru Hrvatske Andreju Plenkoviću, predsjedniku HDZ-a.

Dodao je da se BiH može očuvati kao moderno uređena zemlja u kojoj će hrvatski narod biti suveren.

Vrijeme je da i ti uzmes praljkovacu.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
edinmaslic
Član
Postovi: 86
Pridružen/a: 15 okt 2017 12:31

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la edinmaslic » 14 jan 2018 00:43

Srbo katolici će nestat iz BiH i to je dobro,ali će postat većina u Hrvatskoj.Hrvati napuštaju Hrvatsku.Srbo katolici je naseljavaju.prljaju onako lijepu zemlju.Hrvatska će u budućnosti postat škutorija.

suadface
Član
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 jan 2018 16:07

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la suadface » 14 jan 2018 00:50

Zmaj je napisao/la:
Čović: U naredne dvije godine riješit će se sudbina BiH, bez Hrvata nema budućnosti

Predsjednik HDZ-a BiH i predsjedavajući Predsjedništva BiH Dragan Čović prisustvovao je obilježavanju 28. godišnjice osnivanja splitskog HDZ-a gdje je kazao da će u narednoj godini ili dvije biti riješena sudbina Bosne i Hercegovine i hrvatskog naroda bez kojeg nema budućnosti BiH.
"Ja mislim da će se u narednih godinu-dvije riješiti sudbina BiH i sudbina hrvatskog naroda u BiH. Hrvatski narod je konstitutivan u BiH i ona je naša domovina te želimo da legitimni predstavnici predstavljaju svoj narod u BiH", kazao je Čović, prenosi Večernji list.

Dodao je da je potrebno raditi na zajedništvu hrvatskog naroda u BiH i Hrvatskoj te je izrazio želju za češćim sastancima HDZ-a na čijem je čelu i onog iz susjedne Hrvatske.

"Pozivam vas gospodine predsjedniče da mnogo intenzivnije nego do sada pokažemo koliko nam je bitno da hrvatski narod u BiH doživi BiH kao svoju domovinu i da izgrađujemo jednako moderno organiziranu BiH kao što se to čini u Hrvatskoj", kazao je Čović obraćajući se premijeru Hrvatske Andreju Plenkoviću, predsjedniku HDZ-a.

Dodao je da se BiH može očuvati kao moderno uređena zemlja u kojoj će hrvatski narod biti suveren.
Vrijeme je da i ti uzmes praljkovacu.
Šta će bolan on uzet?! Osim što pojavom u običnog insana budi gađenje sve ovo šta govori uzmi sa rezervom. Izbori će mora malo da ustašuje. Kao političar, on je lahko ucjenjiva budaletina koja samo gleda sebe i pare. Kad on priča o tzv. legitimnim predstavnicima on priča o svojoj stranci. Treba ih samo da se pita šta su to napravili u ove 4 godine dok su bili na vlasti. Ta više je ustašama Komšić valjao nego što je Čović. I Budimir kojeg im je SDP uvalio.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 14 jan 2018 18:38

Krišto traži da se ospori odredba kojom se iz svakog kantona bira po jedan predstavnik svakog naroda

slika

Predsjedavajuća Zastupničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Borjana Krišto dostavila je Ustavnom sudu BiH novu apelaciju kojom je osporila odredbe Ustava Federacije BiH koje utvrđuju da se iz svakog kantona bira po jedan izaslanik iz svakoga naroda.
To je identično ranijoj odluci Ustavnog suda u apelaciji Bože Ljubića kojom je potvrđeno kako je na taj način ranije bilo moguće da Bošnjaci nadglasavaju Hrvate.

Ova apelacija dolazi u trenutku kada su bošnjačke i probošnjačke stranke predstavile inicijativu za provedbu presude Ustavnoga suda BiH po Ljubićevoj apelaciji u federalnom Parlamentu, piše Večernji list.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12075
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la amkos » 15 jan 2018 12:22

Bošnjački nacionalizam umotan u celofan građanskog vodi nestanku BiH
"Bošnjački nacionalizam umotan u celofan građanskog je put u nestanak ovakve BiH i put u totalnu disoluciju BiH. Takav radikalizam, unitarizam, tjera Srbe u otcjepljenje, a Hrvate u treći entitet", kaže Čavara.
https://www.vecernji.ba/vijesti/bosnjac ... ih-1219997
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12075
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la amkos » 15 jan 2018 14:14

Ako bude isključen iz vlasti, HDZ BiH sprema državni udar!
http://vijesti.ba/clanak/389890/ako-bud ... zavni-udar


Božo Ljubić: Novi izborni zakon ili blokada formiranja vlasti
http://vijesti.ba/clanak/389892/bozo-lj ... nja-vlasti
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Jack » 15 jan 2018 14:31

Treba neko da testira haubice.Umjesto sad da se salju u Pakistan na testiranje.Sad imas daleko blize Uzp komsije

Nek krenu.Neum ce biti nas demografskim putem.Malo brzim demografskim putem.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Jack » 15 jan 2018 14:49

Makar je Gavrilo Princip imao muda.Ovi samo pricaju i lupetaju po tastaturi :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 15 jan 2018 16:59

Izbor članova Predsjedništva BiH mora se riješiti kroz izmjene Izbornog zakona

slika

Ljubić je rekao da Vijeće Europe traži da se Izborni zakon BiH treba promijeniti pod hitno i to u razdoblju od narednih šest mjeseci.

Predsjednik Glavnog vijeća HNS-a Božo Ljubić kazao je nakon današnje sjednice Glavnog vijeća HNS-a kako su pripremljeni amandmani na rezoluciju Vijeća Europe o BiH koja bi se trebala uskoro naći na dnevnom redu. Riječ je o amandmanima koji se odnose na izmjene izbornog zakonodavstva, piše Klix.ba. Ljubić je kazao da kazao da je Glavno vijeće HNS-a usvojio amandmane na rezoluciju Vijeća Europe koja se priprema o izmjenama izbornog zakonodavstva, a koja će se naći na dnevnom redu u idući ponedjeljak.

Istaknuo je da je Vijeće Europe u rezoluciji definiralo BiH kao međunarodni poluprotektorat. On je rekao da se u nacrtu rezolucije političari pozivaj na usvajanje neophodne promjene Ustava BiH da bi se izbori mogli provesti u skladu s presudom Sedjić-Finci i u skladu s odlukama Ustavnog suda BiH. Kako kaže, HNS podržava izmjene Ustava BiH ukoliko se do toga može doći, ali smatra da se izbor članova Predsjedništva BiH mora riješiti kroz izmjene Izbornog zakona BiH. Ljubić je rekao da je na sjednici bilo govora i o reformi pravosuđa, borbi protiv korupcije i diskriminaciji u obrazovanju. On je upitan mogu li se istovremeno provesti odluke Europskog suda za ljudska prava i Ustavnog suda BiH, on je odgovorio da se u formalno-pravnom smislu one ne mogu zadovoljiti.

Međutim, ukoliko bi se usvojile izmjene Izbornog zakona BiH koji predlaže HNS djelimično bi se mogli zadovoljiti ti zahtjevi u smislu mogućnosti kandidiranja. On je rekao da se u rezoluciji Vijeća Europe hrvatski politički predstavnici kritiziraju za težnje ka stvaranju trećeg entiteta. Zbog toga smatra da je potrebno usvojiti izmjene Izbornog zakona BiH. Istaknuo je da Vijeće Europe traži da se Izborni zakon BiH treba promijeniti pod hitno i to u razdoblju od narednih šest mjeseci. Što se tiče posjeta hrvatske predsjednice, Ljubić je kazao da će sigurno biti govora o konstitutivnosti naroda u BiH. On je rekao da je Daytonski mirovni sporazum narušen i da hrvatski politički predstavnici nastavljaju inzistirati na legitimnom predstavniku.

Predsjednik Odjela za ustavno-pravna pitanja HNS-a Bariša Čolak kazao je da će sigurno napraviti amandmane na tekst rezolucije Vijeća Europe koji će biti dostavljen bh. izaslanstvu u Vijeće Europe. On se nada da će određeni amandmani na samoj sjednici biti usvojen. Kandidaturu Željka Komšića za člana Predsjedništva BiH nije želio komentirati ističući da vjeruje kako će političke stranke postići suglasnost o izmjenama Izbornog zakona BiH. Čolak je rekao da već dugo vremena traje implementacija presude Europskog suda za ljudska prava, ali da treba uzeti u obzir i odluku Ustavnog suda BiH. Što se tiče reforme pravosuđa, Čolak je kazao da će i ta pitanja biti tretirana rezolucijom Vijeća Europe.

Predsjednik Odjela za analitiku i nacionalnu sigurnost HNS-a Mijo Krešić govorio je o dijelovima rezolucije koji se odnose na lokalnu samoupravu i obrazovanje. On je rekao da izborni rezultat u Tuzli još uvijek nije implementiran u skladu sa Zakonom o lokalnim samoupravama. Krešić je kazao da je Glavno vijeće HNS-a danas bilo na tragu da se obrazovanje i diskriminacija tretira na prostoru kompletne BiH. On je rekao da u brojnim dijelovima učenici nemaju pravo na učenje maternjeg jezika, a ne samo u određenim županijama.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 15 jan 2018 20:06

Vukovi u Hercegovini sve češće napadaju
http://www.grude-online.info/vukovi-her ... -napadaju/

Komentari ispod clanka:
Nije ovo vuk ovo je covic
Vuci samo tako bolje vi da sijete strah nego politicari
NEKA BAR NRKO PREŽIVI NA OVIM PROSTORIMA
:mrgreen:
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12075
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la amkos » 15 jan 2018 20:54

NEKA BAR NEKO PREŽIVI NA OVIM PROSTORIMA
:lol: :lol: :lol:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 15 jan 2018 20:58

Najgore ili najbolje, zavisi kako gledas na situaciju, je da ce hercegovacki Hrvati i dalje glasat za HDZa i Covica a ne pocet zapitat se jel vrijeme da glasaju za druge stranke i osnoju nove politicke struje.
Zadnja izmjena: Zmaj, dana/u 16 jan 2018 00:06, ukupno mijenjano 1 put.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 15 jan 2018 21:33

Ja s nadam da nastave sa Čovićem. Žao mi je samo Katolika po Posavini - jer će njih Četnici dibidus raseliti. A ova ustašija što i dan danas sanja o protjerivanju Bošnjaka i “hrvatskom prostoru” nek ostane sa Čovićem i završi ko i on u Minhenu. Ko ih j$*be.
Samo BiH.

suadface
Član
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 jan 2018 16:07

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la suadface » 15 jan 2018 23:54

BosnjackaHercegovina je napisao/la:Ja s nadam da nastave sa Čovićem. Žao mi je samo Katolika po Posavini - jer će njih Četnici dibidus raseliti. A ova ustašija što i dan danas sanja o protjerivanju Bošnjaka i “hrvatskom prostoru” nek ostane sa Čovićem i završi ko i on u Minhenu. Ko ih j$*be.
Tako je. Čović pojavom izaziva gađenje. Šta se tiče rezultata njegovog rada ko da je mene slušao cijeli mandat. Otišlo je više ustaša za njegovog mandata nego ikada zadnjih godina. Zašto bi da mijenjamo pobjedničku kombinaciju? :rocky:

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 16 jan 2018 17:42

Ivo Miro Jović: Očekujem da Željko Komšić bude kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva

slika

Bivši član Predsjedništva BiH Ivo Miro Jović za Klix.ba je komentarisao kandidaturu Željka Komšića za člana Predsjedništva, ali i odgovarao na kritike o tome da je i on svojevremeno u tu instituciju izabran zahvaljujući glasovima SDA u Parlamentu BiH, nakon što je visoki predstavnik s pozicije člana Predsjedništva BiH smijenio Dragana Čovića.
Ivo Miro Jović, sada već penzioner i odavno izvan aktivne politike, smatra da institucija Predsjedništva BiH već deset godina nema nikakvog napretka, a da je dobrim dijelom za takvo stanje odgovoran, zbog svoje politike, i Željko Komšić.

"Sama kandidatura Željka Komšića ne bi trebala usložnjavati političku situaciju jer ja očekujem da će se on kandidirati kao Bošnjak na izborima za člana Predsjedništva. On je i u ranijem mandatu naprimjer bošnjaka poslao za ambasadora u Vatikan, s hrvatskim imenom. Komšićevo glasačko tijelo jeste bošnjačko i ono ga i bira. Komšić govori da on jeste Hrvat, ali ne govori hrvatski, nema tradiciju, nije vjernik i sve ono što karakterizira jedan narod. On time vrijeđa ljude koji se osjećaju nacionalno svjesnim", kazao je za Klix.ba Jović.

Naglašava da od 2006. godine BiH ide strmoglavo bez jasnog razvoja države.

"Kada se desilo da jedan narod izabere dva člana Predsjedništva, od tada Predsjedništvo ne funkcionira. Ja sam zahvalan i zadovoljan što sam sjedio u Predsjedništvu u kojem je bio veliki čovjek koji je volio ovu zemlju Sulejman Tihić. On je znao kako se voli BiH, a to znači razumijevanje. Ja bih volio da vidim šta se to u posljednjih deset godina pozitivno desilo u Predsjedništvu BiH. Ja sam za vrijeme svog mandata u Predsjedništvu bio 'seoski učo', Tihić je bio 'klempo', a Borislav Paravac je bio 'četnik'", govori Ivo Miro Jović te naglašava da je taj saziv uprkos brojnim pritiscima ipak funkcionirao te da su u tom sazivu formirane i Oružane snage BiH.

Bivši potpredsjednik FBiH Svetozar Pudarić (SDP) nedavno je komentarisao političku krizu uzrokovanu zbog Izbornog zakona, kazavši da se HDZ nije bunio kada je njihov član Predsjedništva izabran glasovima Bošnjaka, aludirajući na to da niko nema pravo prigovarati ni Željku Komšiću.

Ipak, Ivo Miro Jović odbacuje prigovor da je izabran glasovima Bošnjaka, kazavši da mu takvo nešto nikad nije trebalo, ali da ga u Parlamentu BiH jesu podržali i članovi SDA, iako nisu morali.

"U Zakonu o popuni upražnjenog mjesta člana Predsjedništva BiH stoji da upražnjeno mjesto popunjava osoba koja pripada stranci iz koje je i smijenjeni član. A 2005. godine visoki predstavnik smijenio je Dragana Čovića s funkcije člana Predsjedništva (HDZ). Na izboru člana Predsjedništva u Parlamentu samo se broje glasovi 'ZA', nema glasova 'protiv' ili 'suzdržanih'. Protiv mog imenovanja je glasao samo Vinko Zorić i normalno SDA je vidjela u tom slučaju da ja imam podršku pa su me i oni podržali, iako mi nije trebao nijedan njihov glas, ali ljudi su imali to pravo i iskoristili su ga. Prije toga, ja sam dobio glasove građana da uđem u Parlament BiH, odatle crpim svoj legitimitet pa sam naknadno i izabran za člana Predsjedništva BiH", objašnjava Jović.

Komentarišući aktuelnu političku krizu, Jović ističe da opet ne može da živi bez nade da će se stanje u ovoj zemlji jednom popraviti, ali poručuje da u BiH nema budućnosti dok svi ne shvate da je ova zemlja moguća samo ako u njoj svi uživaju jednaka prava te da je ovo zemlja i Bošnjaka i Hrvata i Srba i svih ostalih koji u njoj žive.
Zadnja izmjena: Zmaj, dana/u 16 jan 2018 19:59, ukupno mijenjano 1 put.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

JuzniDoboj
Član
Postovi: 689
Pridružen/a: 03 apr 2014 22:57

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la JuzniDoboj » 16 jan 2018 18:17

NLi00J8Lo08
GT su stvorili genocidom, etničkim čišćenjem, urbicidom i kulturocidom, patentirali koncept sekundarnih/tercijarnih grobnica, spaljivali žive ljude, silovali žene i djecu, rušili i pljačkali sve što je palo pod ruke.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 17 jan 2018 17:54

Kardinal Puljić nakon susreta s Grabar-Kitarović: Politička nesigurnost izaziva iseljavanje

slika

Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović i Vrhbosanski nadbiskup kardinal Vinko Puljić susreli su se danas u Sarajevu.
"Mi smo svi vezani uz stanje Hrvata jer su to većinski katolici, koincidencija. Vjerujem da će se u ovoj izbornoj godini pristupiti stvaranju sigurnosti koja će zaustaviti iseljavanje. Politička nesigurnost izaziva iseljavanje, ova zemlja je lijepa ali je ne možemo graditi ako neko smatra da je ona njegova privilegija", rekao je puljić u kratkoj izjavi nakon susreta sa Grabar-Kitarović.

Njen susret s čelništvom katoličke crkve u Bosni i Hercegovini dio je dugo najavljivane posjete Sarajevu koja se dešava u vrijeme pokušaja promjene Izbornog zakona BiH i sveukupno poljuljanih odnosa Sarajeva i Zagreba.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Zmaj » 17 jan 2018 17:57

Don Ivan Štironja: “Iseljavanje nije samo ekonomski problem, to je i problem duha”

slika

“Prije se za Hercegovinu govorilo, “sve naseli, a sebe ne raseli”, to nažalost, više nije tako”, izjavio je don Ivan Štironja, župnik župe Presvetoga Srca Isusova u Studencima, rekavši kako se i prije išlo na rad u inozemstvo, a sad se tamo odlazi živjeti.

“Kada govorimo o ovom problemu, mi ne smijemo to promatrati samo kao ekonomski problem, to moramo gledati i kao duhovni problem, koji korijene vuče još tamo negdje iz 70-tih godina kada je počeo opadati broj djece. Priraštaj je problem. Možemo mi to pripisati ekonomiji, ali mislim da tu upadamo u jednu neistinu. Konkretno, naši ljudi odlaze u Njemačku, ali i Nijemci izumiru, tamo je davno počeo “zwei kindern sustav” (sustav dvoje djece), ovo je i pitanje jednoga duha, koji se itekako osjeća, s naglašenim materijalizmom”, izjavio je između ostaloga don Ivan Štironja, gostujući u program Radio Ljubuškog.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la Crow Jane » 17 jan 2018 19:09

Munira da se odstrani

Munira Subašić: Kolinda nama ostaje kraljica Balkana

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović razgovarala je danas s majkama Srebrenice. Nakon sastanka Munira Subašić je poručila da majke nisu ljute na nju i da ona ostaje kraljica Balkana.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/munira- ... /180117109


Na pitanje da li joj zamjeraju, kao većina bh. javnosti, što do sada nije posjetila Ahmiće u kojima su se također desili teški zločini, Subašić je kazala kako ona ne zna šta se tamo desilo i da svako treba imati svoje udruženje i majke koje trebaju dići glas.
Potpis

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Politika katoličkih separatista (genocidnih ustaša)

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 17 jan 2018 19:30

Crow Jane je napisao/la:Munira da se odstrani

Munira Subašić: Kolinda nama ostaje kraljica Balkana

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović razgovarala je danas s majkama Srebrenice. Nakon sastanka Munira Subašić je poručila da majke nisu ljute na nju i da ona ostaje kraljica Balkana.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/munira- ... /180117109


Na pitanje da li joj zamjeraju, kao većina bh. javnosti, što do sada nije posjetila Ahmiće u kojima su se također desili teški zločini, Subašić je kazala kako ona ne zna šta se tamo desilo i da svako treba imati svoje udruženje i majke koje trebaju dići glas.
Munira je glupača.
Fuj!
Samo BiH.

Odgovorite