☑ Pravila foruma i savjeti

Sandžak

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sandžak

Post Postao/la Jack » 03 okt 2017 01:27

Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

dennis
Član
Postovi: 460
Pridružen/a: 09 dec 2012 06:46

Re: Sandžak

Post Postao/la dennis » 10 okt 2017 18:31

TURSKI PREDSJEDNIK U POSJETU SRBIJI

Erdogan: Autocesta Sarajevo-Beograd bi trebala ići preko Novog Pazara

http://www.dnevnik.ba/vijesti/erdogan-a ... vog-pazara
==BOSNA==

dennis
Član
Postovi: 460
Pridružen/a: 09 dec 2012 06:46

Re: Sandžak

Post Postao/la dennis » 10 okt 2017 19:16

Ovo je bas odlična vijest, ako bi bilo tačno.
==BOSNA==

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Sandžak

Post Postao/la Crow Jane » 10 okt 2017 20:50

Koliko to njega tjelohranitelja cuva? :o
Potpis

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Sandžak

Post Postao/la amkos » 10 okt 2017 22:30

Erdogan: Autocesta Sarajevo-Beograd bi trebala ići preko Novog Pazara
Šta se onaj gradonačelnik iz Tuzle digao sa gradonačelnicima Bijeljine i Brčkog ?! Oni spremni za javne radove po tom kraju ? :goofy:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sandžak

Post Postao/la The Destroyer » 10 okt 2017 22:36

Najobičnija šuplja. Erdogan ovaj put gradi radi ruskog hatora, ovdje je cilj povezati Beograd i Pale.

Po Erdoganovoj izdaji opozicije u Siriji smo vidjeli kakav je on musliman. Nadam se da Sandžaklije ne pouzdaju u njega, inače im se crno piše.

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Sandžak

Post Postao/la ljiljan89 » 10 okt 2017 22:54

The Destroyer je napisao/la:Najobičnija šuplja. Erdogan ovaj put gradi radi ruskog hatora, ovdje je cilj povezati Beograd i Pale.

Po Erdoganovoj izdaji opozicije u Siriji smo vidjeli kakav je on musliman. Nadam se da Sandžaklije ne pouzdaju u njega, inače im se crno piše.
de bolan kakvo spajanje beograda i pala :lol:

pale vukojebina teska i sad treba ulaziti u multimilijarderski posao zbog pala :lol: :lol:
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sandžak

Post Postao/la The Destroyer » 10 okt 2017 23:28

ljiljan89 je napisao/la:
The Destroyer je napisao/la:Najobičnija šuplja. Erdogan ovaj put gradi radi ruskog hatora, ovdje je cilj povezati Beograd i Pale.

Po Erdoganovoj izdaji opozicije u Siriji smo vidjeli kakav je on musliman. Nadam se da Sandžaklije ne pouzdaju u njega, inače im se crno piše.
de bolan kakvo spajanje beograda i pala :lol:

pale vukojebina teska i sad treba ulaziti u multimilijarderski posao zbog pala :lol: :lol:
Samo kažem, otkad se slizao sa Putinom i izdao sirijsku revoluciju, tom čovjeku Bošnjaci više ne smiju vjerovati.

To je osnovna pouka, sve ostalo je sporedno.

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Sandžak

Post Postao/la ljiljan89 » 10 okt 2017 23:32

The Destroyer je napisao/la:
ljiljan89 je napisao/la:
The Destroyer je napisao/la:Najobičnija šuplja. Erdogan ovaj put gradi radi ruskog hatora, ovdje je cilj povezati Beograd i Pale.

Po Erdoganovoj izdaji opozicije u Siriji smo vidjeli kakav je on musliman. Nadam se da Sandžaklije ne pouzdaju u njega, inače im se crno piše.
de bolan kakvo spajanje beograda i pala :lol:

pale vukojebina teska i sad treba ulaziti u multimilijarderski posao zbog pala :lol: :lol:
Samo kažem, otkad se slizao sa Putinom i izdao sirijsku revoluciju, tom čovjeku Bošnjaci više ne smiju vjerovati.

To je osnovna pouka, sve ostalo je sporedno.
Ti kao da si jucer rodjen. Uzmi koju knjigu o geopolitici i bice ti stvar malo jasnije.

Evo da ti ja u par crta objasnim:

1. Drzave nemaju prijatelje i bratske narode. Samo interesi.
2. Drzave i politicki pravac drzava nema nikakvih emocija. Samo interesi.
3. Mi (Bosnjaci) mozemo profitirati od neke druge drzave SAMO ukoliko se interesi te neke druge drzave podudaraju sa nasim.
4. Procitaj jos jednom tacku 1,2,3, a i tacku 4 ako ti nije uslo u glavu.
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sandžak

Post Postao/la The Destroyer » 10 okt 2017 23:40

ljiljan89 je napisao/la:
The Destroyer je napisao/la:
ljiljan89 je napisao/la:
de bolan kakvo spajanje beograda i pala :lol:

pale vukojebina teska i sad treba ulaziti u multimilijarderski posao zbog pala :lol: :lol:
Samo kažem, otkad se slizao sa Putinom i izdao sirijsku revoluciju, tom čovjeku Bošnjaci više ne smiju vjerovati.

To je osnovna pouka, sve ostalo je sporedno.
Ti kao da si jucer rodjen. Uzmi koju knjigu o geopolitici i bice ti stvar malo jasnije.

Evo da ti ja u par crta objasnim:

1. Drzave nemaju prijatelje i bratske narode. Samo interesi.
2. Drzave i politicki pravac drzava nema nikakvih emocija. Samo interesi.
3. Mi (Bosnjaci) mozemo profitirati od neke druge drzave SAMO ukoliko se interesi te neke druge drzave podudaraju sa nasim.
4. Procitaj jos jednom tacku 1,2,3, a i tacku 4 ako ti nije uslo u glavu.
Sve ja to znam, ne moraš to meni pričati, pričaj to turkofilima kojih među Bošnjacima ima ogroman procenat, a među Sandžaklijama na čijem se podforumu nalazimo nadpolovična većina.

Ja konstatujem da su se putevi bošnjačke i turske politike definitivno razišli, i da trebamo jačati savezništvo sa nekim drugim silama.

Primjera radi, Albanci su po američkom naređenju primili masu tzv. "gulenista" u svoju zemlju i dali im sve što su Ameri rekli. Dok Bošnjaci istjeruju tzv. "gulenove" škole u Sarajevu.

Rezultati te dvije politike su takvi da Trump čestita Albancima nezavisnost Kosova i da je najveća NATO baza na Balkanu na Kosovu, dok Bošnjaci imaju manje-više samo deklarativnu podršku SAD-a i NATO-a.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Sandžak

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 10 okt 2017 23:41

Najgora stvar u nasem narodu je sto se sve prihvata iz krajnosti u krajnost - cesto ne shvatamo mjeru u vjerovanju ljudima.
Drugim rijecima, malo sta u zivotu je crno i bijelo - velika vecina je siva. Kao sto je i Erdogan. Kao sto je i sve ostalo na ovoj zemlji.

Ne slazem se da se Erdoganu ne treba vjerovati nikako - ali isto tako se ne slazem da se treba na njega osloniti 1000%.
Problem je u tome sto neki ljudi mu vjeruju 100% a neki 0%. A to nije realno. Ni jedno ni drugo.
Meni je sasvim normalno da je nakon puca u Turskoj u kojem je umalo ubijen i on i njegova familija, u kojem je 250 ljudi ubijeno za jednu noc, u kojem su komandosi posli da ga upucaju na godisnjem odmoru, u kojem su helikopteri bombardovali parlament - doslo do naglog preokreta u politici i Erdogana i Turske. Meni je normalno da Erdogan sad sebi cuva ledja prvo. Takoder mi je normalno da on vise nikom ne vjeruje. Takodjer mi je normalno da on sada shvata da mora malo vise paziti sta radi. Mozda je on mogao pomoci Siriji vise a mozda nije. Plus trebamo imati u vidu - Turci imaju mnogo losije misljenje o Arapima nego o Bosnjacima. Turci pamte izdaju Arapa u prvom svjetskom ratu isto kao sto pamte Bosnjake koji su im cuvali guzicu 500 godina na zapadnoj granici - ko je bio tamo zna. Ali isto tako je istina da to sto su Bosnjaci popularni u Turskoj, ne znaci da ce neko glavu za nas rizikovat. Popularan je i Halid Beslic, pa nece niko sebe zrtvovat za njega.

Ja nikad od Erdogana nisam ni ocekivao da bude neki zastitnik nama Bosnjacima (kao sto su neki ocekivali, i dan danas ocekuju) - samo Svemoguci Gospodar i Bosnjaci mogu biti zastitnici Bosnjacima.
A Erdogan definitivno simpatise BiH i nas. To je sigurno. Ali ono sto je pogresno je to da veliki broj Bosnjaka ocekuje da bi taj covjek zrtvovao Tursku za nas - to nazalost samo budale vjeruju - a ima ih puno.
Isto tako nije istina da nam ne bi pomogao ako to ne bi dovelo njegovu glavu u pitanje. A da li bi on poginuo za nas? - da bi, ne bi bio predsjednik drzave od 80 miliona ljudi - :maestro:

Zato mi moramo graditi sebe i obrazovano, i moralno, i duhovno, i ekonomski, i vojno.
A Erdoganu hvala na svemu ostalom - kao i svima ostalim koji zele biti nasi prijatelji.
I to je to.
Samo BiH.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Sandžak

Post Postao/la Abidaga » 11 okt 2017 20:16

QOVmpHhTL7A

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Sandžak

Post Postao/la Crow Jane » 11 okt 2017 20:19

Abidaga je napisao/la:QOVmpHhTL7A
Bljuc
Potpis

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Sandžak

Post Postao/la Crow Jane » 11 okt 2017 20:23

dennis je napisao/la:Ovo je bas odlična vijest, ako bi bilo tačno.
Sigurno je samo da ce hamam biti obnovljen. :gut: :lol:
Potpis

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Sandžak

Post Postao/la Zmaj » 11 okt 2017 20:47

slika
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

JuzniDoboj
Član
Postovi: 689
Pridružen/a: 03 apr 2014 22:57

Re: Sandžak

Post Postao/la JuzniDoboj » 14 okt 2017 23:07

Abidaga je napisao/la:U Pljevljima zločin nad muslimanskim grobovima
http://sandzakpress.net/i-u-pljevljima- ... -grobovima
Nista novo... srusili mezarje star 300-400 godina. cetnici
GT su stvorili genocidom, etničkim čišćenjem, urbicidom i kulturocidom, patentirali koncept sekundarnih/tercijarnih grobnica, spaljivali žive ljude, silovali žene i djecu, rušili i pljačkali sve što je palo pod ruke.

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sandžak

Post Postao/la The Destroyer » 14 okt 2017 23:33

JuzniDoboj je napisao/la:
Abidaga je napisao/la:U Pljevljima zločin nad muslimanskim grobovima
http://sandzakpress.net/i-u-pljevljima- ... -grobovima
Nista novo... srusili mezarje star 300-400 godina. cetnici
izvini jarane, ali iz ovog članka je jasno da je Medžlis IZ u Pljevljima ovo dozvolio. Ako je ovo istina, onda treba preispitati odgovornost izdajnika u IZ koji dozvoljavaju ovakve stvari.

Koliko ja znam, južni Sandžak je pod kontrolom odmetnute crnogorske IZ koja nije u sastavu IZ BiH, tako da me ovo ne iznenađuje.

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sandžak

Post Postao/la The Destroyer » 14 okt 2017 23:36

Evo sad čitam komentare i ljudi kunu crnogorskog "reisa", da i njemu kosti završe ovako. Dakle bio sam, nažalost, u pravu, naši izdajnici.

JuzniDoboj
Član
Postovi: 689
Pridružen/a: 03 apr 2014 22:57

Re: Sandžak

Post Postao/la JuzniDoboj » 15 okt 2017 18:52

Crnogorska "IZ" je cetnicka organizacija.
GT su stvorili genocidom, etničkim čišćenjem, urbicidom i kulturocidom, patentirali koncept sekundarnih/tercijarnih grobnica, spaljivali žive ljude, silovali žene i djecu, rušili i pljačkali sve što je palo pod ruke.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sandžak

Post Postao/la Jack » 27 okt 2017 17:30

Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite