☑ Pravila foruma i savjeti

Željko Komšić i Demokratska fronta

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Jack » 18 aug 2013 01:10

To je totalna glupost i nastavak nesposobne politike Harisa Silajdzica

Ti nazovi Srbi su u totalnom raspadu sistema.Imaju svake godine sve gore stanje na Brcanskom koridoru, da ne pricam da ih je sto iseljavanjem, a sto visokim mortalitet oko 6000 manje godisnje.To mozda i ne znaci puno, ali za 5 godina to je jedan fin minus 30 000 ili -30 000.A, njihov broj stalno pada i to svake godine.Price i iluzije da ih je 1.4 miliona ili sta vec su pricali.One ce prestati.Jer velika je razlika kada ti idioti blebecu danas, i za 5 godina, jer 5 godina kasnije im je 50% Teza situacija.A, vec sad im se klize Srebrenica, pa mozda cak i Bratunac

Opcina Brcko je imala 12 000 Muslimana, 12 700 Pravoslavnih i 12 600 Katolika na popisu 1931.Ako bi gledao tada te godine.I da tad neki Musliman ima 51-56% zivorodjenih.Smatrao bi te budalom, a danas je realnost za par godina.Srebrenica je nasa, i to totalno.A, raspad sistema je najveci u Podrinju

Nije tesko, naprimjer reci da bi zavrsili s njima nakon 3 dana.Dovoljno je samo da stanemo kroz Brcansko naselje Klanac koje je 100% Bosnjacko, a ne 1 ili 10%.Kod nasih ulica stavimo rampu, i kraj price.Imas vecu enklavu Banja Luka, a ovog puta nemas okruzen Bihac, Sarajevo ili Gorazde kao nekad.Pa, sta mislis kako bi se to rijesavalo

Pavic je prije rata bio komad budaletine.I mnogi Srbi iz Prijedora se cude.Kako tolika budala moze da bude na vlasti.Cak su i neki pricali, da su oni jadni ako im je Pavic najveci intelektualac

To znaci da oni cijene bahate i grlate, bez ikakve sposobnosti, nego zapravo sposbne koji mogu sta da ostvare.Komsic je jos jedan lik kojem je cilj da sto vise ubire politicke bodove pred izbore.A, ovo mu je bio pocetak predizborne trke
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la ABen » 18 aug 2013 07:38

Jack je napisao/la: To znaci da oni cijene bahate i grlate, bez ikakve sposobnosti, nego zapravo sposbne koji mogu sta da ostvare.Komsic je jos jedan lik kojem je cilj da sto vise ubire politicke bodove pred izbore.A, ovo mu je bio pocetak predizborne trke
Bas o tome i pricamo.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 21 aug 2013 12:51

21.08.2013
Kantonalni ministar nauke Damir Marjanović:
- Jedan od principa koji smo uspostavili u Demokratskoj fronti jeste iskrenost u svakoj izjavi i čvrsto stajanje iza svega onoga što se kaže. Tako ocjenjujem i izjavu gospodina Komšića - isključivo kao iskreno izneseno mišljenje na postavljeno pitanje, a ne kao neki politički populizam i privlačenje dijela glasača. S druge strane, taj princip iskrenosti daje mi za pravo da poručim da je zveckanje oružjem zadnja stvar koja treba Bosni i Hercegovini danas. To je ostatak jedne politike koja je prevaziđena bez obzira na to sa koje strane dolazila. Mladim ljudima ne trebaju nikakvi novi ratni pokliči niti licemjerna zgražanja oponenata koji se "čude" nekim izjavama, a iza kamera trljaju ruke, jer su dobili materijal za svoje zastarjele koncepte i priče kojima će i u budućnosti prepadati potencijalne glasače. Mladima treba zveckanje dobrim projektima i novcem koji će zaraditi svojim radom. Treba im pružiti model koji njihovu budućnost mijenja nabolje, a ne konstantno uvlačenje u prošlost i zakopavanje u blatu koje većina bh. političara stare garde decenijama brižljivo održava i koji su se tim blatom dobrano okoristili. Dolazim iz generacije koja je bila uvučena u rat i koja je skoro prepolovljena lošim političkim odlukama svojih roditelja i ljudi koje su oni tada birali. Kao otac, profesor i čovjek mogu samo reći da mi ne pada na pamet da generaciju moga sina i drugih sinova i kćerki guram u ono što smo mi prošli. Koncept u koji vjerujem je BiH, a model u koji vjerujem je da dobrom voljom, razgovorom, dogovorom i uspješnim projektima možemo napraviti ovu zemlju takvom da svi njeni stanovnici žele da žive u njoj, jer jednu zemlju u biti čine svi, ali baš svi njeni građani, zar ne?

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/inte ... vec-novcem

E9J6YfR6phc

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la ABen » 27 nov 2013 09:10

DF = SDP :vomit:

Isti ljudi ista politika. Sve isto. Nista nema novo, isti clanovi iz SDP-a koji ce svoju politiku da dalje provode. :vomit: :bad:
Demokratska fronta Mostara bira rukovodstvo
http://www.starmo.ba/mostars/item/22364 ... dstvo.html

Mostar -- U mostarskom Pozorištu lutaka, večeras je održana Javna promocija kandidata za čelne funkcije u Gradskom odboru Demokratske fronrte Mostar. Skupu je prema slobodnoj procjeni, prisustvovalo pedesetak članova i simpatizera stranke, koju je, izašavši iz SDP-a BiH, osnovao član Predsjedništva BiH, Željko Komšić.

Povjerenik DF-a za Mostar, do izbora predsjednika, Enver Mičijević je na početku sve prisutne još jednom podsjetio na osnovne principe Demokratske fronte, kazavši kako se radi o multietničkoj stranci, koja se između ostalog zalaže za vladavinu prava, integraciju BiH u NATO i EU i tržišnu ekonomiju, te da baštini vrijednosti antifašizma i sekularne države. Mičijević je kazao da se do sada u Mostaru registrovalo nešto više od 170 članova DF-a.

Za mjesto predsjednika Gradskog odbora DF-a u Mostaru, kanadidovali su se, Enver Mičijević, Husein Ljeljak, Jasmin Kazazić i Rahimić Edin. Za osam mjesta u Odboru, koji će činiti 15 osoba, kandidovalo se tridesetak kanditata. Preostalih 7 članova Gradskog odbora biće imenovano od strane Predsjedništva stranke sa sjedištem u Sarajevu.

O konkretnim političkim programima i zalaganjima DF-a, posebno u Mostaru, nije bilo riječi, ali je saopšteno da će se sa tim programom, "izaći uskoro".

Unutarstranački izbori u Demokratskoj fronti Mostara biće održani u nedjelju 01.12. u periodu od 09 - 15 sati.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 27 nov 2013 19:42

ABen je napisao/la:DF = SDP :vomit:

Isti ljudi ista politika. Sve isto. Nista nema novo, isti clanovi iz SDP-a koji ce svoju politiku da dalje provode. :vomit: :bad:
Politika SDP-a je prodaja 1/3 predsjednistva ustasama i vjecita vladavina slucajnog prolaznika. DF je zato definitivno bolja alterantiva od SDP-a. Ako jos mogu uzeti 20-30 hiljada glasova od Scepe i NS onda stvarno ne vidim razlog za toliki pesimizam.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la noel malcolm » 29 nov 2013 21:23

Komšić je alternativa sdp-u,

i neuporedivo je bolje da se on odvojio od sdp-a, nego da je ostao tamo.

Masa ljudi je dala svoj glas sdp-u upravo zbog Komšića,

i na izborima će on sasvim sigurno uzeti dio glasova sdp-u ali i drugim strankama.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

emir
Član
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 nov 2012 13:17

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la emir » 29 nov 2013 23:04

Abidaga je napisao/la:
ABen je napisao/la:DF = SDP :vomit:

Isti ljudi ista politika. Sve isto. Nista nema novo, isti clanovi iz SDP-a koji ce svoju politiku da dalje provode. :vomit: :bad:
Politika SDP-a je prodaja 1/3 predsjednistva ustasama i vjecita vladavina slucajnog prolaznika. DF je zato definitivno bolja alterantiva od SDP-a. Ako jos mogu uzeti 20-30 hiljada glasova od Scepe i NS onda stvarno ne vidim razlog za toliki pesimizam.

Mada još mislim da je Demokratska fronta još jedna komunistička ubleha sinoćnji nastup Damira Marjanovića u Zabranjenom forumu na Pinku me oduševio, posebno njegovo razvaljivanje Franjičevića iz HDZ-a koji se toliko zbunio da je mene bilo stid zbog njega. Slažem se da je bolje da pokupe glasove koje su dobijali od nasljednika komunizma SDP i ove druge male SDU i slične stranke

Avatar
Elma
Član
Postovi: 297
Pridružen/a: 16 feb 2013 00:55

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Elma » 30 nov 2013 00:04

Proci ce kao SBB na prvim izborima,znaci ceka ih mozda 3 mjesto,a onda opet pad i zaborav.
Nista novo,svaki izbor Bosnjacima se poturi neka stranka ,nekad SBIH,pa SBB,sad ovo

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 30 nov 2013 11:59

49MFG4EtquM

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la noel malcolm » 01 dec 2013 17:39

Komšićeva stranka, između ostalog, znači i dalju fragmentaciju bošnjačke političke scene.

Tješi me činjenica da poznajem i nekoliko hrvatskih porodica koje su glasale za Komšića

u Predsjedništvu, pa će možda glasati za njega i u DF-i.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la noel malcolm » 23 dec 2013 20:16

Gledao sam Željka na face tv, lijepo je pričao, samo mi se ne sviđa što beskrajno hvali Radončića.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Bosnjak
Član
Postovi: 877
Pridružen/a: 30 okt 2012 01:32

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Bosnjak » 24 dec 2013 13:06

noel malcolm je napisao/la:Gledao sam Željka na face tv, lijepo je pričao, samo mi se ne sviđa što beskrajno hvali Radončića.
Pravi sebi "lebensraum" za poslije izbora. A izbjeće i pljuvanje u dnevnom smeću.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la noel malcolm » 24 dec 2013 20:41

Bosnjak je napisao/la:
noel malcolm je napisao/la:Gledao sam Željka na face tv, lijepo je pričao, samo mi se ne sviđa što beskrajno hvali Radončića.
Pravi sebi "lebensraum" za poslije izbora. A izbjeće i pljuvanje u dnevnom smeću.
Slažem se!
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 25 dec 2013 20:30

25.12.2013
Odlukom ministra obrazovanja Kantona Sarajevo Damira Marjanovića (DF) 25. decembar (katolički Božić) je definisan kao neradni dan, a određeno je i da će neradni dani u sljedećoj kalendarskoj godini biti za Uskrs.

http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... 23881.html

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la ABen » 14 maj 2014 07:58

:respekt:
DAMIR NIKŠIĆ O KOMŠIĆU
Kako je Željko Komšić zaslužio poštovanje i naklonost raje?
T. C. 13/05/2014 21:53:00
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/21450 ... -raje.html

SARAJEVO - Bh. konceptualni umjetnik Damir Nikšić, na svom Facebook profilu ostavio je status koji je pobudio reakcije javnosti. Naime, Nikšić je pisao o tome šta čovjek treba da uradi da bi konačno zaslužio poštovanje i naklonost “neke raje”, te je između ostalog napisao:

“Razmišljao sam o tome šta je potrebno da čovjek uradi da bi konačno zaslužio poštovanje i naklonost neke raje ovdje i zaključio sam da čovjek ne treba uraditi ništa, tj. ne treba uraditi nikad ništa i zaslužiće duboko poštovanje i naklonost te raje. Željko Komšić je živi dokaz da je to tako.”
slika
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Jack » 14 maj 2014 20:45

Vazno je da taj parazit i stetocina sto dobija manje glasova.Interesantno njihov Mostarski odbor vode komunjare.Na skupu jednom njihovom sve su mahali komunjarskim bivsim sugoslovenskim zastavama.Znaci, to je ideologija da im se naguzimo, pa da se pobijemo ili iselimo.Radi mira u kuci

Ista je to politika njihova.Za 5 mjeseci i manje, ako ta osoba dobije veci broj glasova.Bit ce isto kao za vrijeme Mao Tse Zlaje.Nista novo.Isto sranje, drugo pakovanje.Opasna osoba koja po necijim preporukama, osniva stranku.Isto kao i udbas i stetocina koji voli bolje buducnosti
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la ABen » 14 maj 2014 21:04

Jack je napisao/la:Vazno je da taj parazit i stetocina sto dobija manje glasova.Interesantno njihov Mostarski odbor vode komunjare.Na skupu jednom njihovom sve su mahali komunjarskim bivsim sugoslovenskim zastavama.Znaci, to je ideologija da im se naguzimo, pa da se pobijemo ili iselimo.Radi mira u kuci

Ista je to politika njihova.Za 5 mjeseci i manje, ako ta osoba dobije veci broj glasova.Bit ce isto kao za vrijeme Mao Tse Zlaje.Nista novo.Isto sranje, drugo pakovanje.Opasna osoba koja po necijim preporukama, osniva stranku.Isto kao i udbas i stetocina koji voli bolje buducnosti
Bas tako. Ali dobro je da neko nesto i kaze istinu o njemu. Svi Bosnjacki politicari se plase dati izjavu protiv Komsica, kao da je bog zna neko. Vec obicna guba.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 13 jul 2014 22:36

gwm_xYLO_ps
:lolcina:

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5836
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la Abidaga » 17 jul 2014 13:09

DF umjesto Terzić-Šeremet kandidovala penzionera Popovića:
http://www.mojevijesti.ba/novost/194975 ... penzionera

Munja napustio Predsjedništvo DF-a:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/munir-al ... /140716065

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Željko Komšić i Demokratska Fronta

Post Postao/la ABen » 22 jul 2014 11:19

Suljagic komunisticki bosanac napad Bakira Izetbegovica i SDA. Covjek se gladi sa Radoncicem. :vomit:
Ova zemlja nema vremena za ljude koji se dvadeset godina kane, pričaju da "bi trebalo" i da će "se riješiti"
A. A. 22/07/2014 10:36:00
http://www.vijesti.ba/politicka-arena/2 ... esiti.html


SARAJEVO - Mnogo je toga što sam preživio i doživio i što bih mogao sabrati u motive, ali ponajprije je to moje uvjerenje da niko u ovoj zemlji ne govori uime tihe većine građana ove zemlje, uime onih koji se - kako reče aktuelni član Predsjedništva iz reda Bošnjaka - „nisu snašli“, ...

... kazao je kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz bošnjačkog naroda Emir Suljagić u intervjuu Agenciji FENA, govoreći o tome šta ga je motiviralo da prihvati kandidaturu.

- Posljednje što sam doživio bila je 'klaonica' pregovora političkih stranaka koje će učestvovati zajedno u entitetu RS kroz koaliciju „Domovina“ i uvid koji sam stekao u politiku, nespremnost zvaničnog Sarajeva da pogleda, a kamoli da uradi bilo šta za ostatak Bosne i Hercegovine i istovremena spremnost da uništi sve ako dođe u pitanje jedna ili dvije fotelje u Sarajevu - navodi Suljagić.

To ga je, kaže, učvrstilo u uvjerenju da ne može stajati postrani i „učestvovati u isporuci ove zemlje u ruke onih koje već dvije decenije Bosna zanima isključivo od Baščaršije do Marijin-Dvora, odnosno od ulaza u BH Telecom do ulaza u Elektroprivredu BiH“.

Dodaje da se kandidirao i da ukaže na to da danas postoje dvije vrste Bošnjaka: „Bošnjaci „bijelci“ koji imaju pravo da upravljaju ovom zemljom i Bošnjaci „crnci“, koji nemaju i da progovorim uime ovih drugih“.

- Da kažem da me nimalo ne obavezuje ako je bilo ko pomislio da je pola Bosne mogao prepisati Radovanu Karadžiću. Ako sam 1992. godine kao Bošnjak iz Bratunca, samo zbog toga što jesam, mogao izgubiti život, onda kao Bošnjak iz Bratunca mogu da se kandidujem za člana Predsjedništva BiH 2014. godine. Jer, ova zemlja i ovaj narod u Predsjedništvu trebaju nekoga ko će ih predstavljati sve, bez obzira na to gdje žive - i tamo gdje su manjina - a ne samo one Bošnjake koji žive na Poljinama - kazao je Suljagić.

Na pitanje koje su, po njegovom mišljenju, njegove prednosti u odnosu na ostale kandidate za člana Predsjedništva BiH iz bošnjačkog naroda, Suljagić kaže da je njegova prva prednost u tome što se u politici prije svega vodi vrijednostima.

- Obrazovaniji sam od ostalih kandidata, imam vrlo jasnu viziju ove zemlje i spreman sam joj podrediti sve svoje kapacitete. Pokazao sam da znam šta i kako trebamo raditi da dokrajčimo aparthejd koji vlada na jednoj polovici naše zemlje. U posljednje dvije godine sam, kolokvijalno kazano, „s livade“ pokrenuo inicijativu „Glasaću za Srebrenicu“, koju će historija cijeniti kao najveći udar na ideologiju genocida i etničkog čišćenja u ovoj zemlji i uspješno posredovao u pregovorima sedam probosanskih političkih stranaka o nastupu na zajedničkoj multietničkoj listi na izborima u entitetu RS. To se posljednji put dogodilo 1998. godine, a tada je bio potreban autoritet prvog predsjednika BiH Alije Izetbegovića, da se to dogodi - kazao je Suljagić.

Dakle, dodao je, u stanju sam ujediniti ljude na temelju vrijednosti, na temelju ideje i „imam vrlo opipljive rezultate iza sebe“.

Suljagić navodi da su najveći nedostaci bosanske politike danas odsustvo vizije i sposobnosti da se ta vizija provede u djelo.

- A snaga i jasnoća vizije je razlika između ozbiljnih političara i političkih projekata i slučajnih prolaznika kroz politiku. Ova zemlja nema vremena za ljude koji se dvadeset godina kane, pričaju da „bi trebalo“ i da će „se riješiti“, za ljude koji ne znaju šta hoće, i ne umiju da to urade i u rijetkim situacijama kad znaju šta hoće - kazao je Suljagić.

Upitan šta će biti u fokusu njegove predizborne kampanje, odnosno prioriteti u programu rada ukoliko bude izabran, Suljagić je odgovorio: „Tu smo da ponudimo drugačiju viziju zemlje“.

- Demokratska fronta sa Željkom Komšićem na čelu prerasta u pokret i okuplja ljude koji vjeruju da se o vrijednostima ne može pregovarati. Kada je Komšić napustio SDP, to je bilo u vrijeme kada su Zlatko Lagumdžija i Dragan Čović pregovarali i dogovorili o različitoj vrijednosti glasa građanina BiH u Posušju i u Goraždu. Jednostavno, DF je nastao kao odgovor na mešetarenje osnovnim vrijednostima i slobodama - kazao je Suljagić.

Moji prioriteti, dodao je, bit će snažna vanjska politika, „u kojoj ćemo strateški djelovati, ponovno okupljati naše prijatelje u svijetu, te braniti suverenitet ove države s jasnim i trajnim planom djelovanja“.

Po njegovim riječima, usko definirane ovlasti su do sada redovno bile izgovor za nerad: mjesto člana Predsjedništva ima težinu koja je i više nego dovoljna da se jako mnogo stvari pokrene, iako ne moraju imati izravne veze s ovlastima.

- Stoga će u domovini moj fokus biti zaštita svih onih koji su marginalizovani, svih onih čiji se glas ne čuje. Kratkoročno, mislim da naš prvi vanjskopolitički prioritet mora biti što skorije pristupanje NATO-u, odnosno za početak ispunjavanje uslova za pokretanje Akcionog plana za članstvo - kazao je Suljagić.

Dodao je da svi oni koji misle da su prijetnje po integritet i suverenitet naše zemlje otklonjene, "žive u iluzijama".

- U entitetu RS na vlasti imate kliku koja će, ukoliko uvidi da gubi vlast krenuti u sistematsko izazivanje nasilja, kao što je radila čak i na vrhuncu poplava, samo da bi spriječila ljude u ovoj zemlji da pruže ruku jedni drugima. A u slučaju Ukrajine smo najbolje vidjeli koja je razlika između zemalja članica NATO-a i onih koje to nisu - kazao je Suljagić.

U razgovoru je naveo da će njegovu kampanju finansirati Demokratska fronta - Željko Komšić „u skladu sa zakonima ove zemlje i potpuno transparentno“.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite