☑ Pravila foruma i savjeti

Portal

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2017 00:15

Ponekad nije dobro biti mi.Svi me napadaju,svi me mrze.Mrze me sto sam krupan,mrze me zbog ovog
I ne bio GRUMPY CAT.Svi imaju nekih muzickih zelja.Gdje su moje muzicke zelje?

Inace sjajan posao Misljen.Nadam se da ce ono moci da se uradi na moje ime.Google adsense.Hamza ce ti poslati fajl za ono.Pa vidi s njim kako se to moze uraditi.Ako se moze uraditi.Ne mogu da povecavam hosting
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 23:02

viewtopic.php?f=16&t=105&p=81634#p81634

Forum je mjesto za razmjenu misljenja a ne promovisanje tvojih vrijednosti.Ako zelis da imas svoja misljenja.Otvori si blog,baniraj druge komentare.

Odrasli muskarci,posebno oni 30+ godina.Ponasaju se gore od djece.Naravno da ce na forumu biti razlicitih misljenja od tebe.Kazu mi da ja promovisem ovo i ono,izravno me vrijedjaju

viewtopic.php?f=16&t=105&p=81634#p81634

Od osobe koja zivi u Njemackoj,veze ne zna kako je u Americi,koja spama i trola temu o Americi.Pa dijete drago jer ti si dijete.Kupit cu ti cokoladu da mozes lakse ici s foruma.Naravno da ce neko imati drugacije misljenje od tebe.Psssssssssst.Ovo nije blog.Jel ja mozda uvodim diktaturu?Tako sto nadgledam postove,sto brisem postove.Ne

Ja ne kazem da sam pametniji od tebe.Da sam ljepsi ili jaci od tebe.Ali sigurno ocekujem da budes malo TOLERANTNIJI.

Nista drugo ne ocekujem.Ne ocekujem da pomognes ovaj portal finansijski,ne ocekujem da me ''volis'' pa cak i postujes.Ali postuj misljenja drugih,a ne sebe.Ako ne zelis da to radis.Forum nije mjesto za tebe

Ovo vazi za forumasa Abevega koji me je lijepo popljuvao,rekao da sam ja u manjini.Pa ako sam ja u manjini.Sto ides s foruma?

Daj bolan

viewtopic.php?f=16&t=105&p=81634#p81634
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 11 mar 2017 01:58

Tema koja je godinu+ dana stara.Nemojte dizati takvo sta iz naftalina.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 03 apr 2017 11:27

Obecano mi je da ce mi krajem ovog mjeseca biti dostavljen Cd.Bosnjaci genocid u kontinuitetu od Avde Huseinovica.Pa cu krajem mjeseca ako ne uradi to prije.Uploadovati i probati da stavim na nekim stranicama.

Zaboravio sam kako se to radi,ali haj.Vidit cu dalje.Reklame sluze da se portal finansira.
Ja nemam zivaca da slusam vase svadje,i neke imbecilne komentare od odraslih nazovi muskaraca tipa Abeveg.Zapravo ''muskaraca''
Ovo je forum.Forum je mjesto za razmjenu misljenja.Ako vam se ne svidja.Otvorite si blog.I pisite i brisite sta hocete tamo.

Ja znam da ima dosta ljudi koji ne cijeni ovo i sve sto je Jack uradio.To je vase misljenje.Cjenim to.Ne morate ni cjeniti sto se mene tice.Ali makar me poslusajte kad kazem da stisate.Jer mi samo zivce neki izvlace
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Portal

Post Postao/la Crow Jane » 09 apr 2017 19:43

Kad hocu da podijelim temu, prvo oznacim post(ove) koje hocu da izdvojim... i sad me zbunjuje to sto tamo pise "Novi naslov teme", a ne "Naslov nove teme" jer ja necu da mijenjam naslov postojece teme, nego hocu da napravim novu temu i prebacim oznacene postove tamo. Hoce li oznaceni postovi pripasti novoj temi?
Potpis

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 09 apr 2017 21:20

Ne diraj Irak i Siriju temu jer ce odjednom sve biti na nuli.Kad premjestis postove s teme,odjednom dobijes counter na nuli
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Portal

Post Postao/la Crow Jane » 09 apr 2017 21:26

Ok, dobro je da sam pitala prvo. Je li to vazi za sve teme ili samo za tu?
Potpis

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 09 apr 2017 21:38

Teme s ispod 10 000 pregleda manje.Radi sta hoces
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Portal

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 12 apr 2017 09:59

Nisam odavno ovdje na forumu ali sam prijetio da relativno mali broj clanova ucestvuje u radu , da 15-20 clanova postira i komentarise a ostatak nista ili vrlo malo.
Primjecujem isto tako i da ima novih clanova koji se prijavljuju ali ne primjecujem da se prijavljuju da bi komentarisali.

Zasto je to tako, zasto vrlo mali broj clanova ucestvuje u temama na forumu, zasto ne komentarisu i zasto prijavljivanje ako se nema namjera ucestvovati i komunicirati ?
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 12 apr 2017 14:42

1)Zato sto ovo nije kafana,nego forum.Forum je mjesto za razmjenu misljenja.Blog je mjesto da ti radis sta hoces i kako hoces.Zato se zove blog.Abeveg je zadnji primjer osobe koji se nije znao ponasati,a odrastao je muskarac.Nazovi
2)Zato sto vecina Bosnjaka ne zanima historija
3)Zato sto ovo nije sportski forum
4)Zato sto ja nemam ustashe i cetnike na forumu,da sam htio takvo sta imao sam priliku da ih dovlacim ovdje.Ali nisam
5)Zato sto vecina ne zeli da pise na ovom forumu
6)Zato sto vecina ne voli da ja zapravo nesto radim,umjesto da laprdam non-stop.Otud me i jos vise mrze
7)Zato sto je ovo zatvoreni forum moras se prijaviti da bi citao forum


Manje-vise to je to
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 11 maj 2017 02:40

Svaka tema starija od 15 mjeseci.Svaki post ce biti izbrisan.Ne zelim da vadim teme iz naftalina,tako reci
Nemojte spamati,davati povrsna misljenja.Ovo vazi za neke ''statisticare''

Vijesti ako moze.Vidim na podforumu ekonomija.Radi se na tome.Na nekim dijelovima foruma.To se bas i ne radi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 27 dec 2017 06:47

Ako imate kakvih tehnickih pitanja.Pitajte Zmaja
No,ne znam Noele.Tacno sto ti ne mozes da vidis postove.

Mora da je nesto kod tebe pogresno.Niko se drugi nije zalio na takvo sta
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 15 jan 2018 02:46

Mehmed beg Catic je napisao/la:Nisam odavno ovdje na forumu ali sam prijetio da relativno mali broj clanova ucestvuje u radu , da 15-20 clanova postira i komentarise a ostatak nista ili vrlo malo.
Primjecujem isto tako i da ima novih clanova koji se prijavljuju ali ne primjecujem da se prijavljuju da bi komentarisali.

Zasto je to tako, zasto vrlo mali broj clanova ucestvuje u temama na forumu, zasto ne komentarisu i zasto prijavljivanje ako se nema namjera ucestvovati i komunicirati ?
Budimo realni
Kad bi Bosnjaci imali 100 ljudi poput mene.A ne 10 000 ljudi.Imali bi daleko vise.Ja se sjecam davne 2005 godine kad nisi imao nijednu knjigu skeniranu o Bosanskoj historiji,ili imao si veoma malo.Ja sam izmedju 2005-2010 skenirao 50 tak knjiga,platio 50 tak vise knjiga.Umjesto da sam dobio pohvale,da me ljudi dizu.Dobijao sam uvrede.To je realnost.Ja sam gledao da se nove stvari nadju.Od Oslobodjenja do filmova,knjiga i statistike.Znas,mozda bi ovo i bilo bolje da je portal malo vise otvoren,ali na kraju.Sta ce mi takvo sta.Ja sam imao 2012 godine problema kad je stari forum otisao.Pa mi je trebalo mjesec dana da se sve ovo digne uz pomoc tad Misljena

Nas narod je taj kojeg zanima vise muzika,narodnjaci.Ne postoje neke osobe koje razmisljaju na duze staze,planiraju neku strategiju.Mene bi prozvali nacionalnostom jer eto brojim ''krvna zrnca'' ili jos gore.Ali,to cak i ne radim,pa ja ovdje nisam vidio temu kako podijeliti Srbiju ili Hrvatsku naprimjer.Nas narod jednostavno ima taj mentalitet.Mi nismo ni blizu Albanaca kojim je kultura i historija od malih nogu moze se reci prenosena.Pa,pola Bosnjaka danas ne zna ko im je bio did.A sta ocekivati onda od tih ljudi na duze staze.Da ce oni pisati nesto historijski.Da ce se oni razumjeti u takvo sta.Da ce ih zanimati to
Kamo srece,ali to je sasvim mali dio.Mislim da ovdje najvise ljudi van statistike pise pod ekonomija jer ih to najvise zanima

A kamo srece da forum ima vise ljudi ali da smo mi Albanci.Ovaj forum bi imao 10 000 clanova i milion poruka.Imao bi milion tema.Ali mi nismo Albanci.I umjesto tri drzave mi imamo trecinu Bosne.I gledamo kako ce da komsiju crkne krava.Niko ne voli da pohvali nikog,a niko se ne angazuje za nesto.Svaka cast izuzetcima.Pa vidis i sam primjer.Oni u Sarajevu kahvenisu dok se povratnici u Sumskoj mlate.Vidi pod Zvornik.Foca..itd

Sta ocekivati od tog.Pa dovoljno je reci da je kod Bosnjaka danas najveci forum klix.ba.Onda je meni to sve jasno
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Portal

Post Postao/la Zmaj » 15 jan 2018 18:56

Jel moguce da novi forumasi imaju neki "pocetnicki ban" pa zato ne mogu pisat na temama?
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 15 jan 2018 19:05

:shock: :shock:

Koliko sam vidio ima par clanova koji napisu ovdje nesto,a uclanili su se prije mjesec dana.Nisam znao za takvo sta.Znas li mozda za neki slucaj?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Portal

Post Postao/la Zmaj » 15 jan 2018 19:11

Jack je napisao/la::shock: :shock:

Koliko sam vidio ima par clanova koji napisu ovdje nesto,a uclanili su se prije mjesec dana.Nisam znao za takvo sta.Znas li mozda za neki slucaj?
Ne, al mi je cudno da ima toliko registrovanih clanova a da ne nisu niti jednu poruku napisali na forumu.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 17 jan 2018 13:18

Interesantno je kad u google ukucas Bosnjaci.Makar na engleskom jeziku.Prvi link ti je link web stranice bosnjaci.net
drugi link ovog portala.Sto je i vise nego dobro
I tu sam i na Bosanskom dijelu google.Odmah medju prvima
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Portal

Post Postao/la krhan » 17 jan 2018 23:22

Jack je napisao/la:Interesantno je kad u google ukucas Bosnjaci.Makar na engleskom jeziku.Prvi link ti je link web stranice bosnjaci.net
drugi link ovog portala.Sto je i vise nego dobro
I tu sam i na Bosanskom dijelu google.Odmah medju prvima
Zaista zalosno i sramno bi bilo da se nalazi na 10toj stranici.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 24 jan 2018 01:53

Cestitke Jack na 20 000 poruka.Trebalo ti je samo 5 godina i 3 mjeseca.Ma,sitnica
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41096
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 28 jan 2018 00:03

https://vk.com/video180395265_456239017

Ubacili smo novi film.Bosnjaci genocid u kontinuitetu.Samo se treba besplatno registrovati za gledanje
Hvala Burovic
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite