☑ Pravila foruma i savjeti

Striming filmova

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Striming filmova

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 21 feb 2017 11:28

Imam problem kod gledanja filmova sa striming stranica , ne mogu da vidim tekst prevoda filma kada povecam sliku da mi popuni monitor. Znaci vidim dok je smanjena slika da ima prevod ali cim povecam sliku teksta vise ne mogu da vidim. Pokusao sam sa razlicitim rezolucijama ekrana od najmanje do najvise ali nije pomoglo. Da li iko ima neki savjet u vezi toga ?

Drugi problem je da dok pokusavama da gledam filmove sa stranica koje strimaju filove sa prevodom, iste ove na kojima ne vidim tekst prevoda kada povecam sliku , otvaraju mi se stranice sa reklamama, spamovi i sl. Bilo koju stranicu za striming pokusavam to mi se pojavljuje,a probao sam najmanje 10 razlicitih : Gledalica, filovizija, neokino , online Bioskop itd, problem se krece od toga da treba da pritisnem po 10 puta da bi uspio da pokrenem film pa do toga da niko ne uspjevam, citavo vrijeme se pale samo razlicite reklame a vidim da drugi komentarisu na tim sajtovima da gledaju filmove bez problema. Takvih problema na drugim stranicama nemam npr kada citam novine, forume ili sl , samo kod ovih striming stranica.
Da li se nesto slicno desava i drugima ? U cemu moze biti problem ako je to samo kod mene ?
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Striming filmova

Post Postao/la abu seid » 26 feb 2017 18:49

Te stranice znaju biti neugodne jer su pune reklama, trojanaca i virusa.
Pokušaj sa programom KODI. Preglednije, izabereš titlove(BS,HR,SR), sigurno.
Treba malo vremena da se prouči, ali kad ga jednom skontaš, navučeš se :D .
Youtube je pun lekcija o njemu.
KODI ide na svim platformama.
Ako imaš pitanja, javi se. ;)

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Striming filmova

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 28 feb 2017 09:22

abu seid je napisao/la:Te stranice znaju biti neugodne jer su pune reklama, trojanaca i virusa.
Pokušaj sa programom KODI. Preglednije, izabereš titlove(BS,HR,SR), sigurno.
Treba malo vremena da se prouči, ali kad ga jednom skontaš, navučeš se :D .
Youtube je pun lekcija o njemu.
KODI ide na svim platformama.
Ako imaš pitanja, javi se. ;)
Znam, pune su virusa i ostalih sr*nja ali sta bi kada nemam izbora, ko ce placati karte za kino za svaki film koji bi covjek gledao :)

Hvala na svjetu, vidjecu da skontam to.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Odgovorite