☑ Pravila foruma i savjeti

Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014 (FUDBAL)

Rezultati utakmice Bosna-Lihtenstajn/Litvanija-Bosna.Koliko bodova ocekujete i idemo li u Brazil?

Ovaj.Nema opcija za ispod 3 boda, cak ni ja ne vjerujem da mozemo manje uzeti
1
7%
Uzimamo 4 boda.Put u Brazil nesiguran, mozda baraz
2
13%
Pobjeda protiv Lihtenstajna i Litvanije i odlazak u Brazil
12
80%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014 (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 18 okt 2012 22:19

Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014

slika

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la amkos » 19 okt 2012 00:42

Grci su u boljoj situaciji al vidjecemo..

vile su nas nosale u grckoj..

gekas promasio nemoguce..

slovacka odlucuje...ko pobjedi slovacku 2 puta ide u Brazil
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 19 okt 2012 01:06

Grci su imali stativu i precku!

Mi smo imali jednu super sansu i to je to.Grci jos 2 sanse.Da je svaka usla u go, bilo bi 4:1

Mi smo iz vruceg gostovanja Grcke uzeli bod.Grcka ima lakse utakmice do kraja, ali opet

Slovake jednostavno ne vidim da ce uzeti bod Grcima u gostima

Po meni mi imamo PSIHOLOSKU PREDNOST

Zasto

Slovaci tek dolaze u Septembru.Oni mogu da uprskaju do tad.Mi, ako pobjedimo Grke

Znaci da ne moramo da ganjamo rezultat i dobijamo sve do kraja.Realno mozemo i da izgubimo jednu, opet smo prvi



Naravno

Treba Grke prvo uzeti
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la amkos » 19 okt 2012 01:12

Ne smijemo dopustiti grcima da povedu u Zenici..ako povedu oni se zatvore ko skoljka i nema spasa..isto ko protiv slovacke.. jos otezu s vremenom, valjanje igraca itd.. Mi moramo povest i u najboljem slucaju dobiti 2 -0 , sigurno..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 10:39

amkos je napisao/la:Grci su u boljoj situaciji al vidjecemo..

vile su nas nosale u grckoj..

gekas promasio nemoguce..

slovacka odlucuje...ko pobjedi slovacku 2 puta ide u Brazil
Sto su Grci u boljoj situaciji, njihova najteza tekma je u Zenici, a mi smo imali nasu najtezu u Ateni.

Sad u martu mora slovacka prvo Zenicu proci, a onda idemo kod njih. Tako da ce to biti nesto slicno Belgiji prije koju godinu kad su popusili dva put protiv zamjeva.

Ko prode u ovoj grupi Zenicu a da uzme poen ili cak tri taj moze i biti prvi u grupi. Ali ja ga nevidim u ovoj grupi.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la amkos » 19 okt 2012 10:47

pa grci su u boljoj situaciji jer su dobili latviju vani i slovacku vani...a mi jos nismo igrali gostujuce sa te 2 repke..to je mala prednost grka..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 10:54

Jack je napisao/la:Realno, imali smo vise srece nego pameti, protiv Grka.Ako nam se je ikad nasmjesila sreca jednom.Obicno mi smo ti, koji dajemo stative.Protiv Portugala x2.Ili protiv Albanije.Ali, ono sto je Gekas promasio, pa i sam ne znam, sta.Na kraju i precka gore
Da smo izgubili protiv Grka bila bi greska Susica, sto je postavio Vranjesa. Mali nije los ali u prvih 15 minuta bio je izgubljen i ona njegova greska u 4 minuti i mi gubimo. Ali sreca pa Gekas nezna. Trebo ga je ubaciti sad u zadnjoj, gdje je i bio jedan od najboljih.

Druga stvar da nam je nedostajo Pjanic protiv Grka. On je meni pokraj Dzeke, Ibisevica, Misimovica i Spahica jedan koji nosi ovu ekipu na svojim ledima i moze da odluci igru. Nazalost da je Salihovic skroz pao, covjeka nikako vise ne ide.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 10:57

amkos je napisao/la:pa grci su u boljoj situaciji jer su dobili latviju vani i slovacku vani...a mi jos nismo igrali gostujuce sa te 2 repke..to je mala prednost grka..
Ma nisu to neke ekipe koje se trebamo bojati. Oni i kod kuce nemogu nista osim da se brane. A mi smo kod kuce dosta jaci i od latvije i slovacke. Pitaj grke gdje im je mucnije igrati kod nas u Zenici ili ponovo protiv ovih.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 19 okt 2012 13:43

Sto su Grci u boljoj situaciji, njihova najteza tekma je u Zenici, a mi smo imali nasu najtezu u Ateni.
Pobjedom protiv Grka.Mi mozemo i da izgubimo naprimjer jednu u gostima

Slovaci su imali 28 sansi, a napad Latvije je bio pacerski, na sanse koje su imali.Mi imamo bolji napad, i od Latvije i Slovacke, i one sanse ako bi masili, onda i ne zasluzujemo nikuda

Grci su uzeli Latviju u gostima.Po meni i mi mozemo, jer vidjelo se da Latvija nema uigranu sredinu.I na tome ih mozemo uzeti.Slovaci su mnogo gori, ali i oni igraju onako kao i mi.Mozemo se i s njima

Grci imaju jedan problem.Oni su izgubili sva 3 boda u Atini.Mi smo imali najgore gostovanje.Sad, ja ne vjerujem da ce gostovanje u Latviji ili Litvaniji biti kao ono u Grckoj.Mi imamo daleko jaci vezni red.I zapamti.Pjanic nije igrao protiv Grka, a igrao je protiv Litvanije, i vidio si da nam je taj momak pola tima



Opet kazem.Mi imamo ovakav raspored prije Slovaka znaci te dvije utakmice u Septembru 2013.


Grcka=Mart 2013
Slovacka=Juni 2013

Kad bi mi nekim cudom do Septembra 2013.Bili prvi.To znaci da mozemo i da izgubimo 3"0 od Slovaka, opet smo prvi, ako ih uzmemo u Zenici.I onda ako je odlucujuca utakmica s Litvanijom.Mozes misliti

Grci to itekako znaju.Grci pobjedom nad Bosnom, rjesavaju pitanje Brazila.Uzimanjem boda, ili cak i sva tri.Oni ce tesko moci da izgube bodove kod kuce ili jos gore.,Primili su jedan gol dosad.Nece biti lahko

Mislim, ako mi ne mozemo uzeti Grke, a i sumnjam po tom pitanju.Onda cemo se boriti za baraz.Slovaci su takvi kakvi jesu.Oni su slicni nama.Mogu uzeti ITALIJU, a onda izgubiti od Armenije 4:0

Znaci kljucna utakmica nije protiv Slovaka.Nego protiv Grka.Uzmemo li to

Onda Rio de Janeiro, eto nas na KOPACABANI

:D
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 13:52

Nije Slovacka u junu.

06.09.13. BiH - Slovačka
10.09.12. Slovačka - BiH

Ovo bi trebalo nesto biti kao protiv Beligije.
Bosna - Belgija 2:1
Qi4Kwtb8Ers

Belgija - Bosna 2:4
jXCMCQ6Xfr0
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 19 okt 2012 13:58

Latvija.Jos bolje

Imamo znaci kljucnu sad utakmicu protiv Grka.Grci nece zapeti i napadati, nije do njih.Oni ce svojom igrom probati da uzmu bod ili sva tri

Opet, kazem.Uzmemo li Grke.Imat cemo prvi put sansu da idemo i budemo 1

Naravno, treba cekati Mart 2013
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 14:07

Ako nebude povrjedenih 22.03. mi uzimamo 3 boda protiv Grcke u Zenici. U to sam ubijeden.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 27 okt 2012 04:23

pa grci su u boljoj situaciji jer su dobili latviju vani i slovacku vani...a mi jos nismo igrali gostujuce sa te 2 repke..to je mala prednost grka..
Mi smo imali najteze gostovanje.Ili ti mislis da ce gostovanje protiv Latvije ili Litvanije biti teze od onog protiv Grka.Koji su pomeli Hrvate ?

1)Mi smo imali najteze gostovanje
2) Imamo veoma dobru gol razliku

Istina imamo i mi gostovanje protiv tih Baltickih drzava, kao i protiv Slovaka.Ali. Slovaci su dalekoooooooo.Tek u Septembru.Slovaci su psiholoski odron, znaci ako mi odradimo kako treba.Oni mogu komotno da izrse nesto tipa Armija koja ih je nakon psiholoskog sloma dobila

Kljucno pitanje za Bosansku repku je slijedece.To pitanje nece doci protiv Slovaka u Septembru, iako mogu da budu veoma znacajni i zanimljivi mecevi.To ce pitanje moci vec da se vidi kad budemo igrali protiv Grka


Mozemo li mi da uzmemo Grke, i ako slucajno uspijemo u taj nakani.Mozemo li da zadrzimo 1 mjesto

Jer vidis.Ima nesto dobro, ako uzmemo Grke.A, sta je to?

To je da mi imamo pravo da jednom izgubimo.Mozemo da izgubim.Poraz.I opet smo 1

Kapisce

:beret:

http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_ ... FA_Group_G



Samo da nadjemo nesto bolje od ovog

Samaras je otresao onog Vranjesa kao da igra s prvacicem, i on nam igra u odbrani :vomit: :vomit:


Uzmemo li Grke

Onda mozemo da sanjamo 1 mjesto.Poraz ili nerijeseno.Kraj price idemo u baraz, i ceka nas ponovo Portugal.I ako budemo 2 u grupi :vomit: :vomit:

Mozes misliti.Odemo u baraz

A, tamo nas ceka ponovo Portugal :vomit: :vomit: :vomit: :(
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la ZV Keli » 27 okt 2012 11:33

Bili smo bolji u Grckoj a igrali prelose znaci da im ovdje ne ginu 3 gola u mrezi,Slovacka je slabija od Grcke tako da imam nade da mozemo biti prvi i to bas sa velikom razlikom ispred drugog

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 14 nov 2012 11:13

Slab ti je vid.Grcka nas je pomela s terena, setali su se po terenu.Sansi su imali vise.Mi smo imali jednu pravu sansu.Grci, mnogo vise.Nismo ni blizo bili bolji.Begovic nas je spasio, i on je najbolji nas igrac protiv Grka bio.

Ukoliko izgubimo.Otkaz Susicu.Ili Bajevica, ili Bazdarevica, ili cak i Vahu.Samo ne Susica, svega vam
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 15 nov 2012 02:19

Po meni mislim da Zukanovic je veoma dobar igrac za poziciju koja nam treba

Zahirovic i Vranjes nisu ti.Moramo imati i Rahimica na klupi, covjek ima iskustvo.A, mnogo je bolji od Zahirovica

Imamo jos problema u nekim dijelovima odbrane, tako.Treba to viditi

Obavezno zvati Zukanovica.Obavezno ga staviti na poziciju Vranjesa, jer ako bude Vranjes igrao protiv Grka.Ovaj Samaras ce se setati samo

Nije lose, ovaj vaterpolo teren.Nema nista do proljeca
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la amkos » 15 nov 2012 14:30

rahimic je u peMziji..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 06 dec 2012 20:25

Rahimica ubaciti kao zamjenu.Njegovo iskustvo nam znaci itekako dosta.Vidjelo se ona greska Vranjesa, kako ga je Samaras razvalio par puta.Grci su bili bolji, ali mi smo imali i srece, ona stativa Gekasa, ali i mnogo, mnogo boljeg golmana.Begovic je u formi, i to je jedino sto nam ide

http://www.livescore.us/soccer/world-cu ... n-group-g/

Gledam malo ovu tabelu.Istina prvi smo ali to i jos nije rijeseno
Mi moramo dobiti Grke.Ako uzmemo Grke.Mozemo da izgubimo jednu do kraja.Znaci i s porazom naprimjer od Slovaka u gostima.Mi smo opet prvi

Ako uzmemo Grke.Mi smo fakticki u dobroj sansi da idemo dalje.Slovaci su mentalno nestabilni, oni znaju da izgube 4:0 od Armenija, a znaju i da dobiju Italiju, imaju jak napad, ali nas je bolji.Odbrana i golman nam je bolji.No, to sve pada u vodu.Po meni prilicno je glupo da pricas, sta i kako dalje.No, mi ako zelimo da idemo nekud, moramo da favorita tucemo, a ako ne uzmemo Grke.Sumnjam da ce Grci prosuti bodove protiv ovih Baltickih drzavica

Steta sto utakmica s Grcima je par dana prije popisa, pa totalno me deprimira pred popis, ako izgubimo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 13 dec 2012 13:23

Mi nismo imali Pjanica, a dokazalo se da Misimovic je promasen igrac za velike utakmice.Takodjer ja bih pozvao da sam Susic, ali taj covjek nije skroz sav.I Kolasinca i Hajrovica, makar na klupu protiv Grka

Sa Pjanicem u Zenici imamo bolju sredinu od Grka, imamo bolji napad i odbranu, i boljeg golmana.Ali, prvo moramo da slabe karike izbacimo Vranjesa.Ubacimo naprimjer Zukanovica.Viditi sa Kolasincem

Imamo isto bodova kao i Grci sad, to sad sto smo prvi ne znaci nista.Mozemo biti i treci, ako se to gleda.Mi moramo da uzmemo jednog ''veceg;'' favorita, to sad moraju da budu Grci, nema druge

Cekam vec 10 godina kad cemo na neko vece prvenstvo, ponadao sam se jos 2003 da ce biti.Mislio sam jos malo i idemo.Na kraju sam se protiv Danaca razocarao.Mi nemamo mentalitet pobjednika, da uzmemo vecu ekipu, kad je vazno.Samo je do nas da u Martu 2013 uzmemo Grke
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Bosna-Grcka

Post Postao/la Jack » 25 dec 2012 08:57

Slovacka je nevazna.Oni su ipak najgori dosad, izgubili su par bodova tu i tamo.A, mi stvarno smo krenuli dobro.Malo sam bio ljut.Latvija povela, pa poce da se sikiram bezveze.Litvance smo maestralno u 10 tak minuta pobjedili.Lihtenstajn da ne govorim.Imamo boljeg golmanu i sredinu od Grka.No Grci su jaki mentalno trce, odbrana im je jaka, mnogo bolja od nase, a kontre mogu da rijese utakmicu

No, sto jes-jeste.Begovic je nas najbolji golman, kad se sjetim Hasagica na golu, pa ja se znojim a utakmica nije ni krenula.Hahaha.Jes, znojim se a utakmica nije ni krenula.Mislim da nas je covjek literarno spasio mnogo veceg sranja, i sta je odbranio.Nas najbolji igrac protiv Grka nije bio ni Dzeko, Ibisevic, a sigurno ne i Misimovic.Nego Begovic

Pobogu koliko cekam ovo sranje.Pa, sjecam se ''historijske utakmice'' davne 2003 godine.Tada smo imali prvu mec loptu, i samo pobjeda nas je vadila dalje.Ali, nista.Cekam 10 tak godina+ da odemo na to jedno jace takmicenje, ma bolan.Samo da odemo, da vidim to da smo tamo.Pa, nek nas svi nakantaju po 6:0.Tja, osjecao bih se lakse od male bebe mentalno, pa nijedan popis Bosne nece to izmjeniti

I najvise mrzim Jos jedna historijska utakmica.I price u medijima.Mi nismo dobili nikada historijsku utakmicu.Francuzi su nam u zadnjih 15 tak minuta uzeli sve.Ovi uzeli nam sve i jos vise.


I jos nesto.Nama treba iskustvo.Znaci Vranjes i ta boranija.Misimovic takodjer.On ne zna igrati protiv jakih timova, a Grke zovem jake.Pjanic je stvarno dominirao protiv Litvanije

A, sta da kazem?

Uz Zukanovica, ili Kolasinca/Bicakcica ili cak i Rahimica na klupi protiv Grka.Rahimic itekako moze da igra zadnjih 30 minuta.Uz raspolozenog Pjanica, uz jak vezni red, uz Mujdzu kao Mujdza protiv Francuza.Uz Lulica koji je poderao Rumune sam.Uz napad koji je tu, vezni red, koji je tu

Mozemo da uzmemo te Grke, pa nisu ni oni neki ''Spartanci''.Ne treba nam ''300'' dovoljno je 11, ali da se poreda to jednom, ali Grci ne gube cesto, odavno oni nisu zagubili.I nije nama Slovaka prepreka, jer Slovaci su mentalno slabi.Nama je glavna prepreka sad Grcka
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Zaključano