☑ Pravila foruma i savjeti

Košarkaška reprezentacija BiH

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 11 sep 2016 04:53

imeprezime je napisao/la:Mirza umjesto da brani suigraca on ga tuce i psuje mu mater :pih:
To je taj Sabanski mentalitet.Malo slave,griju oba klupu u Nba.Ovaj igra u propalom Denveru a ovaj u jos gorim Nba klubovima.Da nemaju para,grizli bi i borili se za svaku loptu.Ovako njima je vise da slave,popiju koju brlju,otslusaju malo narodnjake,i vrate se kucama i svojim timovia gdje dobijaju solidne pare,ne radeci nista

Dovoljno je pogledati Americke zvijezde,koje su 10 puta vise placene od raznoraznih Nurkica i Teletovica.Pa ces vidjeti da se jedan Lebron James baca na svaku loptu,da igraci koji su medju top 10 igraca Nba lige.Ko je cuo za tog Nurkica van Bosne.Niko.Pa ni u Nba ligi.Tek si nesto kad dodjes u PLAY OFF.Ili razigravanje.Ili kad udjes u finale

Propale seljacine su pokazale svoju pamet.210 Cm visoki,ali Iq im je na 55 ostao

Meni je najsmjesnije kad gledam fudbal.Nasu repku.Vidi se razlika u mentalitetu izmedju naseg Sabana i Seada Kolasinca,koji za svaku loptu gine,sve uredno radi.Pa jedini u odbrani koji je imao mozak protiv propale Estonije je bio bas KOLASINAC

Ovi sve neke kabadahijski,tipa Spahic.Dobro je da nije dobio crveni ponovo.Mi smo s tim mentalitetom propali

Jebao ih PLAYOFF.Moraju da pobjede sad 15 poena minimum gore u Svedskoj.Da imaju MALE.Male sanse za PLAYOFF

Nek ih Svedjani rasture,sto se mene tice
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7335
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Drina » 11 sep 2016 07:26

Za poraz na terenu kriv Mirza koji je forsirao sut za sutom. Čovjek dobije loptu i ima jos 15-20sek do kraja napada a on sa 7m iz zaokreta preko ruku. fali koš, fali tablu.... Sljedeći napad isto....pa opet
.. I opet. I sve tako dok nije istopio razliku od +15. Onda psuje sudije, publiku... Svi mu krivi a on ko sivonja... Igra nula. Nerezonska igra. Kao da je bio na treningu.

Ali glavni krivac je trener koji nije smio da ga stavi na klupu da ga ga ohladi. Sve kao pa on je iz NBA, stara slava. Lider bla bla...
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la ABen » 11 sep 2016 09:15

Drina je napisao/la:Za poraz na terenu kriv Mirza koji je forsirao sut za sutom. Čovjek dobije loptu i ima jos 15-20sek do kraja napada a on sa 7m iz zaokreta preko ruku. fali koš, fali tablu.... Sljedeći napad isto....pa opet
.. I opet. I sve tako dok nije istopio razliku od +15. Onda psuje sudije, publiku... Svi mu krivi a on ko sivonja... Igra nula. Nerezonska igra. Kao da je bio na treningu.

Ali glavni krivac je trener koji nije smio da ga stavi na klupu da ga ga ohladi. Sve kao pa on je iz NBA, stara slava. Lider bla bla...
Nezna se koji je gori, on ili trener koji ga je pustio da igra 40 minuta. Meni njegova igra cijelo vrijeme lici na proseravanje. On kapiten. I ovo sa Musom mu je bilo kretenski. Spahic jeste, da uzemem rijec od Jacka, Saban. Ali nikad nebi branio tudjeg igraca i napadao svoje igrace.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la amkos » 11 sep 2016 09:59

Ovaj nas sadašnji trener nema nikako autoriteta. On mora da lupi sakom od pod i reci: " Mirza ebo te ..., igraj ili ces grijat' klupu", a ne ovako da ga drzi.

Rusi juce strpljivi, onaj trojkas crnokosi je dobar. Skoro svaka mu je usla. Mozgov igra mozgom.
Duza klupa jednostavno. Rusi su dva koplja ispred nas trenutno sa nasim nezalaganjem i nonsalantnom igrom kao jucer.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 16 sep 2016 04:05

Svaka cast momcima.Borili ste se i pobjedili Svede.Bez primadone Teletovica

Od Besiceve ''zvake'' protiv Lihtenstajna.Koji komad budale.Do Spahica protiv Portugala.Pa nas je Portugal tamo poderao 6"2.Najgori trenutak za mene.Ali cak i ludi Spahic kabadahija.Nije tukao svoje igrace.Ovo je prevrsilo svaku mjeru.Ono kad je napao na djecaka Musu i mlacenje ostalih igraca.Ono je apsurd



Trener nam je ubleha zesca.Adios Mula-Omerovicu.Bolje da si u dzamiji ostao.A ono sto smo uzeli Svede bez Teletovica je jos jedan veci podvig

Nasa jedina sansa je da Rusi uzmu Svede gore 18 koseva prednosti.Znaci da ih pregaze.Onda imamo realno male sanse za Baraza

Rusi ce na domacem terenu uzeti Svede nekih 8-10 poena.Ali to ce nam biti malo kratko.S Teletovicem su nas Rusi silovali gore.Pa bolje je bilo da su mene postavili za trenera.Ne bih se ovako propisno osramotio kao onaj ublehas

Jadna nam majka s takvom pamecu

Welcome to Bh Kosarka

Visina 210 cm
Iq 45
Trener bezmudi
Igraci kabadahije

:lol:

Fakat ja bi njih sve na haslame bacio.Da mi kupe haslame po visokom drvetu.S svojih skromnih 185 cm.Ja ne mogu da dobacim

No fazon je da sam ja trener.Ja bih se posaketao s ''nasim' igracima.

Pa bi vijest dana bila.Bh trener u komi nakon sto je par visokih rmpalija mu isutalo bubreg

Makar bi casno poginuo.A onaj trener bezmudi ne smije nista da kaze.Ma ja bih sve to Mrs bre.Ko si ti.Sad sto si 210 cm div.Ja treba da se userem jel.Ma nemoj

Ne ide to tako

:mrgreen: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 17 dec 2016 02:29

Ma,Denver Nuggetsi su najgori tim Nba lige.Nurkic je propalitet zesci.Vec sad mnogi zele da ga smjene.Bit ce tesko da nadje neki tim

Teletovic je trica i to je to.On moze da igra u slabijim timovima Nba lige.Obicno grije klupu tamo.Pa se ponasa kao neki kabadahija kad igra za Bosnu,Jednostavno vjerujem da ova mladja generacija je jos bolja,jer ovaj mali Musa je daleko bolji igrac.Kad bi slobodna znao da ubaci

http://www.klix.ba/sport/kosarka/pocinj ... /161215099

Nasa ekipa kad bi usla medju prvih 8 najboljih Europe.Bilo bi sjajno

Imamo znaci Latviju.,Litvaniju,Izrael.Prva dva prolaze u grupi
Realno Litvanija je par svjetlosnih godina iza nas.Tu nema sta da se nadamo.Onda valja napasti Latviju i nadati se da ih mozemo uzeti.Pobjedom protiv Izraela imamo sad neke teoretske sanse za 1/4 finale

Bilo bi super

Mnogi nasi momci bi se bolje prodali u bolje timove ako bi izborili 1/4 finale
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 17 dec 2016 16:43

Svaka cast mladim kosarkasima.Usli smo u najboljih 8 Europe ili 1/4 finale nakon danasnje pobjede nad Litvanijom
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la amkos » 17 dec 2016 16:53

Jack je napisao/la:Svaka cast mladim kosarkasima.Usli smo u najboljih 8 Europe ili 1/4 finale nakon danasnje pobjede nad Litvanijom

Aferim. :respekt: :respekt: :bench:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
IzetNanic
Član
Postovi: 61
Pridružen/a: 08 okt 2015 22:05

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la IzetNanic » 17 dec 2016 18:44

Nismo još ušli u 8 najboljih Evrope.
http://www.igreklik.com/slike/images/83 ... 904758.png
http://www.igreklik.com/slike/images/55 ... 327761.png

Izrael je ispao iz igre za 1/4 i sve osim pobjede Litvanije bi bilo iznenađenje.
Zadnja izmjena: IzetNanic, dana/u 17 dec 2016 19:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la amkos » 17 dec 2016 19:02

IzetNanic je napisao/la:Nismo još ušli u 8 najboljih Evrope. Imamo 4 boda, a Latvija i Litvanija po 3 boda.
Znaci Latvija i Litvanija imaju fakticki po 2 boda. Jer imaju po jednu pobjedu. A poraz se ocito racuna kao bod. Znaci mi ako zijanimo sljedecu imat cemo 5 bodova. :mrgreen:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
IzetNanic
Član
Postovi: 61
Pridružen/a: 08 okt 2015 22:05

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la IzetNanic » 17 dec 2016 19:05

Ako Litvanija pobjedi Izrael, a mi izgubimo protiv Latvije, onda sve tri reprezentacije imaju isti broj bodova i gleda se statistika.
Možemo mi s porazom biti prvi, a možemo i završiti kao treći u grupi. Sutra u utakmicu ući maksimalno ozbiljno i završiti posao do kraja.
1/4 najvjerovatnije protiv Rusije.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 17 dec 2016 20:23

Nismo takvi baksuzi.Mozemo da jedino padnemo ako izgubimo vise od 10 razlike.I ako Litvanija ne uzme Izrael naravno

U onoj grupi.Srbija je zgazena od strane Rusa.I najvjerovatnije tu prolaze Francuzi i Rusi.Jel bolje da zavrsimo 1 u grupi i onda igramo protiv Rusa najvjerovatnije.Ili protiv Francuza

Ipak i 1/4 finale je uspjeh.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
IzetNanic
Član
Postovi: 61
Pridružen/a: 08 okt 2015 22:05

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la IzetNanic » 17 dec 2016 20:43

15-godišnjak Doumbouya izgleda kao 25-godišnjak. Francuzi su jednostavno fizički prejaki, dominiraju pod košem. Srbi odigrali katastrofalno, nisu mogli pogoditi bazen. Rusi su po meni definitivno bolji izbor od Afrikanera.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 17 dec 2016 20:51

Francuska=Francuske kolonije Zapadne Afrike.S tim moramo reci imamo izbor izmedju Zapadne Afrike i Rusije :mrgreen:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la amkos » 17 dec 2016 23:04

Ja bih volio da se šopaju sa Zapadno-Afrikancima. :bench: :respekt:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 18 dec 2016 04:48

Cetnici bi trebali da pobjede Zapadnu Afriku.Slovenci Ruse,da mi igramo s cetnicima.Nekako ne vidim takav rasplet stvari

Svaka cast mladim kosarkasima.Ovi s 16 godina prvaci Europe.Ovi ce najvjerovatnije u 1/4 finale do 18 godina.Stariji nikad nisu dosli do eliminacije,ili do 1/4 finala.Sve neki manekeni.Neki cak i napadaju svoje igrace.Nema sta.Jos skok nije nikakav,fizicki Musa je kao od papira.I pola tih.Oni iz Zapadne Afrike su jaki,ali eto

Mislim,da realno nismo valjda takvi baksuzi?Haj,uglavnom ako i ispadnemo.1/4 je dobar pomak.Prije par godina niko od nasih nije ni prismrdio 1/4 finalu Eura.Dok ovi mladi nisu uzeli 1 mjesto.
Hrvatska i Slovenija su ispale.Srbija najvjerovatnije sutra ispada

Rastereceno.ne treba plakati ili biti ljut ako nas poderu u 1/4 finalu.I to je dobar uspjeh.Nismo se obrukali i odmah otisli kuci.Makar smo usli medju najboljih 8.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40866
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Jack » 18 dec 2016 20:49

Realno nema sta da trazimo protiv ''Francuza''
Poraz od 6 znacio bi nase 1 mjesto.Na kraju u zadnjim sekundama panika i poraz od 9 poena.Da smo izgubili sa 11 razlike.Ne bi ni usli u 1/4 finale,sto je sasvim moguce kako su igrali.Amaterske greske.Latvija taraba od ekipe nas mlati.Nema sta da trazimo u 1/4 finalu i samo s dosta srece smo uspjeli da udjemo u 1/4 finale.Zapravo da se je igrao minut vise.Ne vjerujem da bi usli u 1/4 finale

Steta,ali sta se moze.Ovi ce obrisati pod s nama u 1/4 finalu,ali makar smo usli tamo.Previse neiskustva u timu
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7335
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Drina » 20 dec 2016 17:20

Nikad se ne zna. U kosarci je sve moguce. Musa je ogroman kapacitet i ako ga Francuzi ne uspiju zatvoriti moze dati 30+ poena. Plus ako bude jos neko suterski raspolozen onda ko zna.

Medutim u 2 od 3 utakmice su nasi imali 10 katastrofalnih minuta gdje su gubili po 15-20 poena. Nekako su to uspjeli vracati ali cisto sumnjam da bi to uspjelo protiv Francuza.

Uglavnom vidi se bolji mentalitet kod ovih mladih generacija. Sigurniji su u sebe. I ima puno vise boljih sutera nego sto je to slucaj kod seniora.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7335
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Drina » 20 dec 2016 19:49

Dobro se drzimo nakon prvih 20min

Lose smo igrali prvih 5 minuta a ostalo je odlicno. I nasi su napravili samo 1 faul u prvih 10min igre i samo 3 u narednih 10. To znaci da nismo bilo dovoljno agresivni na pocetku.
Mogu dobiti francuze. Nisu nesto jaci od nas.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7335
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Košarkaška reprezentacija BiH

Post Postao/la Drina » 20 dec 2016 20:57

Steta
Nisu francuzi nista bolji ali nije isao sut za 3 poena

Campara i Musa 0/10 u sutu za tri poena. To je 30 promasenih poena. Da su bar usle 3-4 trice bilo bi drugacije.
Ukupno smo imali 2/16 za tri poena. I premalo pokusaja i premalo ubacenih.

Ovaj Amara Gegic je odlican kosarkas.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Odgovorite