☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 07 jan 2014 02:35

Hajrovic je potpisao za Galatasaray
Slazem se da imamo viska par igraca koji ne zasluzuju poziv:Avdija,Sunjic..Ima ih jos.Pa cak i Pandza, dolaskom Zukanovica

Drago mi je za malog Prcica.Ako nastavi ovako i bude isao priblizno stopama M.Pjanica.Moze biti sta od njega

Ove godine moramo ici prema Prcicu i D.Arslanagicu.Da ih zovnemo

Ne znam da li se nasi angazuju ali trebali bi prema Arslanagicu.Taj nam je momak sad prioritet

Poslije Prcic.

Nije lose, dosao je Sejo Rusioc ;) .I Hajrovic.Sad ko zna ako se i mladji Hajrovic nametne u Grasshoperu

No, gledati u Tankovica koji igra u mladim Fulhama kao i Atajica.Kako ce oni igrati dalje i hoce li se nametnuti u seniorskim ekipama Celtica i Fulhama

Bilo bi strasno imati jos jednog napadaca u Premijer ligi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 01 feb 2014 01:12

http://reprezentacija.ba/index.php/9-fu ... bih-egipat

Ovaj nam momak stvarno treba.Zamjena za Spahica

Mogli bi da imamo

Spahica do Eura 2016.Mujdzu.Zukanovica.Kolasinca.I jos Bicakcica.Da imamo i za klupe.Spahic nece moci da odigra najbolje najvaznije utakmice za Euro 2016.Ovaj momak je prava zamjena za njega
'

Napad nam je deficitaran.Vedo s 30 godina i stariji Dzeko s 28 u Brazilu.A gdje je potencijalni treci?

Hrgota, Atajic, Tankovic, da sam ja Susic ganjao bih tu neku zamjenu.Da ne bude blamaza kao s Seferovicem



Drago mi je da napokon imamo zamjena za Papca u Kolasincu

Steta sto nemamo zamjenu za Rahimica na toj poziciji?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 04 feb 2014 19:35

Ko je ovaj? Nece ga Srbija pa sad bi za Bosnu da igra. lol
Nemanja Gudelj izrazio želju da zaigra za BiH
B. A. 04/02/2014 14:36:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1950 ... a-BiH.html

SARAJEVO - Nogometaš holandskog AZ Alkmaara Nemanja Gudelj izjavio je putem društvenih medija da bi želio igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

Vezni igrač koji je rođen 1991. godine u Beogradu, a čiji su roditelji porijeklom iz BiH igrao je za mladu selekciju Srbije, ali nikada nije dobio poziv za prvi tim te zemlje.

Najbolje se snalazi na poziciji centralnog veznog igrača, ali može biti i defanzivni vezni, što bi odgovaralo ekipi Safeta Sušića.

Nogometni savez BiH već je kontaktirao s perspektivnim nogometašem koji je naglasio da ne bi imao ništa protiv da se pridruži bh. Zmajevima.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la amkos » 04 feb 2014 21:01

heheh, ovo više smješno postalo, sad bi svi za repku igrali, heheh :mrgreen:

Ništa ne uspjeva tako dobro kao uspjeh. :gut: :huhu:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 05 feb 2014 14:42

Potencijalni reprezentativci
U Savezu razmišljaju o Tankoviću i Gudelju
T. C. 05/02/2014 10:51:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1951 ... delju.html

Tehnički odjel Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine jača ofanzivu na mlade talentirane fudbalere naših korijena koji bi svojim kvalitetom pojačali konkurenciju u reprezentativnim selekcijama naše zemlje, piše “Dnevni Avaz”. Nakon Bobana Lazića, odnedavno napadača Olimpijakosa, Raifa Husića, golmana mladog tima Bajerna, Fulemove nade Muamera Tanovića i mnogih drugih koji su se našli na radaru naše kuće fudbala, na red je došao i bivši mladi reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj.

Dvadesetdvogodišnji veznjak, koji je proteklog vikenda postigao dva gola za holandskog prvoligaša Alkmar u pobjedi nad Groningenom od 2:0, rođen je 1991. godine u Beogradu. Za mladu selekciju Srbije igrao je 15 puta, ali nikada nije dobio poziv za A tim. Igra na poziciji centralnog veznog igrača, ali može biti i defanzivni, što je kod nas deficitarno. S obzirom na to da Nemanja vuče korijene iz Trebinja, može igrati i za nas, a da je zainteresiran za to, potvrdio je u intervjuu za “Avazov Sport”, iskreno rekavši da će se odazvati prvom selektoru koji ga pozove.

- Imam tri domovine, Holandiju, Srbiju i BiH. San svakog igrača je da zaigra za neku reprezentaciju, a kod mene će biti prioritet ona koja me prva pozove. To može biti i BiH, za koju ću navijati na Svjetskom prvenstvu u Brazilu – rekao je Gudelj.

Tehnički direktor FSBiH Denijal Pirić potvrdio je da je naša kuća fudbala već krenula u akciju.

- Kao i drugim fudbalerima koji imaju korijene u BiH, ponudili smo mu da bude naš gost, da vidi i osjeti reprezentaciju BiH. S obzirom na to da smo mala zemlja, važan nam je svaki fudbaler koji ima kvaliteta. Nastojimo pod zastavu BiH dovesti najbolje i najkvalitetnije što možemo, kako bi selektori svih naših reprezentacija imali još bolji izbor fudbalera – kazao je Pirić.

Pirić kaže da su u toku razgovori s nekoliko fudbalera o njihovoj reprezentativnoj budućnosti.

- Trenutno smo u kontaktu sa četiri-pet fudbalera. S Bobanom Lazićem smo završili, a sada, osim Gudelja, pregovaramo s Muamerom Tankovićem, Dinom Arslanagićem iz Standarda… U svoj toj priči naše je da reagujemo na vrijeme, da razgovaramo i uvjeravamo talentovane fudbalere u ispravnost odluke da nam se pridruže. Konačna riječ je, naravno, na njima, ali na nama je da im pomognemo da je donesu i navedemo ih na razmišljanje – ističe Pirić.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 05 feb 2014 17:25

Nije ovo teferic.Dok Tankovica Svedski selektor zove u repku i to ozbiljno.Mi pravimo sprdacinu od ovoga

:vomit:

Treba zovnuti momka i kraj price, a ne gluposti da bude ''gost''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 06 feb 2014 07:28

Savez ne bi trebao da razmislja previse o Gudelju ili Salaticu

Nego o zamjeni za Ibisevica.A to je Tankovic.Momak se sve vise namece u 1 timu Fulhama.Naravno on je za Susica ''premlad'' ali nije za Svedskog selektora.Jos jedan klasican primjer ublehe od tog naseg trenera

Arslanagica treba sto prije zvati kao zamjena za Spahica na toj strani.I to sto prije jer momak dobija sve vise paznje od trenera Belgije.Sva sreca da oni imaju extra defanzivce inace bi odavno odigrao za njih


Prcic naravno koji dobija minute jedva u mladom timu od strane cetnika Jagodica poznatog ''strucnjaka''

Ili M.Besic koji bi jedini bio IDEALNA.Idealna zamjena na poziciji Rahimica



Nama treba

1 stoper
1 treci napad
1 krilo
1 defanzivni vezni

Stoper=Arslanagic
Treci napadac=Tankovic
Krilo=Prcic
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 11 feb 2014 13:04

Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 14 feb 2014 13:01

Cetnik dize samo sebi cijenu zbog tog sto mi idemo u Brazil. Misli se na G...A.A Srbije nema u Brazilu.Imaju precijenjene krampe tipa Kolarov i Ivanovic koji igraju u Engleskoj radi tog sto su bili tamo gdje jesu.Gledao sam kako Kolasinac pokriva Zabaletu koji je daleko vrijedniji od njega, i ja tu nisam vidio nesto veci kvalitet

Bosna je sad ime.Gudelj igra zadnjeg veznog, i na toj poziciji cetnici imaju Matica, ali cetnici imaju veoma jake igrace na poziciji toj(Matic.Tosic).Dok mi imamo Rahimica, Zahirovica..znaci citaj nemamo nikog

Takodjer vidjelo se protiv Argentine da''Vrsajevic'' nije za Makedonije igrac a kamoli Bosne.Nema on te kvalitete.Svi napadi Argentiski su isli po toj strani.Rasturili su na toj strani


Drago mi je zbog Bicakcica i Kolasinca.No, kod nas je trener najgori igrac.On zove daleko gore igrace na poziciji gdje mi nemamo nikog.Nadam se takodjer da ako bude trebalo ganjati zamjenu za Mujdzu, da to bude Zukanovic


Tako bi imali Zukanovica-Mujdzu-Kolasinca-Spahica

I Jos najbolje zovnuti Vranjesa i Arslanagica.Na toj poziciji smo napokon nasli zamjenu za Papca, vidi pod Kolasinac.I imamo stvarno jakog igraca u Kolasincu na toj poziciji 10-15 godina

Treba nam treci napadac, i najbolje su opcije Prcic i Tankovic.Posebno Tankovica ne smijemo da izgubimo


E,sad.Nemamo mi sad zadnjeg veznog, nekog ko zna da igra.Salatic bi mogao,ali Susic nece da cuje.On ce radije igrati Zahirovica ili da igramo bez zadnjeg veznog, pa da nas Iran otrese, a kamoli Argentina

Realnost je da nama treba 4-5 kvalitetnih igraca, i oni se ne zovu

A, zadnjeg veznog treba naci.Sad ga nemamo

Iako ovaj mali Husic golman u Bayernu mladim je velik talent


Treba makar rijesiti pitanje 3 napadaca i to sto prije
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 15 feb 2014 13:42

:gut:
Tanković bi mogao zaigrati za BiH u Brazilu?!
S. J. 15/02/2014 11:21:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1972 ... azilu.html

Mladi napadač engleske ekipe Fulhama Muamer Tanković mogao bi zaigrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine na Svjetskom prvenstvu u Brazilu.

Naime, Tanković je načelno dao pristanak da obuče dres Zmajeva, nakon što je sa njim razgovor obavio napadač Manchester Citya Edin Džeko. Džeko je, izgleda, uspio privoliti Tankovića da zaigra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a sa druge strane "napad" je izvršio predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Elvedin Begić, koji je obavio razgovore sa Muamerovim ocem, prenosi portal fresh.

Međutim, Tanković nema sportsko državljanstvo Bosne i Hercegovine, ali je do početka Svjetskog prvenstva u Brazilu ostalo još oko četiri mjeseca, što je sasvim dovoljno vremena da se obavi sva neophodna papirologija.

Tanković ima veliku želju da sa Zmajevima zaigra na Svjetskom prvenstvu, a selektor Safet Sušić bi u njemu dobio toliko traženog trećeg napadača, uz Džeku i Vedada Ibiševića. Za nadati se da će svi papiri biti brzo riješeni, pa da ćemo ovog sjajnog mladog napadača gledati u dresu Bosne i Hercegovine.

(Vijesti.ba)
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 16 feb 2014 13:28

Taj momak nema jos ni 19 godina.Ibisevic je s 19 godina igrao u Americi

Nemamo 3 napadaca.I taj momak mora da dobije poziv za Brazil.Svedjani ozbiljno racunaju na njega kao zamjena za Ibrahimovica. I ako ne budemo reagovali do Aprila-Maja.Onda ce biti prekasno



Da nam treba Arslanagic, bolja verzija Bicakcica.Prcic koji igra sve vise u Ligue 1 i Tankovic.To je svakom jasno
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 18 feb 2014 12:45

Anel Hadžić
Suze su mi same krenule na oči kada sam dobio poziv
T. C. 17/02/2014 20:02:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1976 ... poziv.html

slika

Novi reprezentativac Bosne i Hercegovine je mladi vezista Sturma Anel Hadžić. Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić uputio je poziv Hadžiću, koji će zajedno sa Tinom Sven Sušićem debitovati na prijateljskoj utakmici koju Zmajevi igraju 5. marta protiv Egipta.

Nakon što je dobio dugo očekivani poziv, Hadžić nije mogao sakriti oduševljenje.

“Teško je to opisati. Taj osjećaj kada sam saznao da ću biti pozvan. Nije me sramota priznati da su mi u tom trenutku i suze krenule na oči”, kaže Hadžić za Sport.ba.

“Jako dugo ovo čekam, maltene cijeli život. Iako jako dugo živim u Austriji, ja sam Krajšnik, Bosanac i kao takvom oduvijek mi je bila želja nositi dres svoje domovine, Bosne i Hercegovine”.

“Sada je na meni sve. Želim se igrom na terenu odužiti selektoru Sušiću za ukazano povjerenje, ali se želim i u najboljem svjetlu predstaviti pred našim navijačima”, dodao je Hadžić na kraju razgovora za Sport.ba.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 19 feb 2014 07:12

Begić: Gudelj nas je odbio, trebaju nam oni koji će srcem igrati za BiH
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine 5. marta će u Insbrucku igrati prijateljsku utakmicu sa Egiptom u okviru priprema za Svjetsko prvenstvo u Brazilu.

NS BiH je iskoristio ovu priliku i pozvao nekoliko mladih igrača porijeklom iz BiH, a koji posjeduju sportska državljanstva drugih zemalja, kako bi razgovarali o mogućem nastupu za BiH u budućnosti.

Posljednjih dana, mediji u BiH ali i u Švedskoj, bruje o Muameru Tankoviću, mladom reprezentativcu Švedske i članu engleskog Fulhama, koji bi kako stvari stoje u budućnosti mogao nositi dres našeg nacioalnog tima. Nakon što ga je posjetio Edin Džeko, Šveđani su se oglasili i poručili da će isto uraditi i Zlatan Ibrahimović kako bi Tankovića privolio da ipak ostane „Šveđanin!

Međutim, nakon što smo razgovarali sa predsjednikom NS BiH, gospodinom Elvedinom Begićem, prostora za optimizam itekako ima.

- Što se tiče Tankovića, na dobrom smo putu, - govori Elvedin Begić za „BH Tempo 09“ te dodaje:

- Razgovarali smo sa Muamerom i njegovim ocem i obavili smo jedan veoma konstruktivan razgovor, obećavajući tako da kažem. Tanković i njegovi roditelji potvrdili su dolazak u Insbruck kada bi trebali razgovarati o daljnjoj proceduri, odnosno o promjeni sportskog državljanstva. Mogu reći da kod njega volja da zaigra za BiH itekako postoji, vidjet ćemo šta će biti dalje. Ja se nadam da ćemo ovog igrača što prije vidjeti u dresu BiH, - kaže Begić.

Na pitanje s kojim se to još igračima razgovaralo, odnosno kojim su to sve igrači pozvani u Insbruck, Begić kaže:

- Pozvali smo šest igrača, a to su pored Tankovića iz Fulhama, još i Deni Milošević (Belgija) i Dino Arslanagić iz Standarda (Belgija), Raif Husić iz Bayerna (Njemačk), Denis Salanović iz Schaana (Lihtenštajn) i Nemanja Gudelj iz Alkmaara (Srbija)

Kako nam je Begić potvrdio, jedan od ovih igrača odbio je doći u Insbruck. Kao što se moglo pretpostaviti, radi se o igraču AZ Alkmara, Nemanji Gudelju.

- Mediji su mnogo pisali o Gudelju, prenošene su neke njegove izjave da želi zaigrati za BiH, to je nama bio dovoljan razlog da ga kontaktiramo da vidimo šta zapravo on kaže. Prvo nam se dugo nije javljao na telefon, ostavljali smo govorne poruke, a onda smo od njega dobili poruku u kojoj nam se zahvalio na pozivu, poželio sreću na Svjetskom prvenstvu te je kazao kako ipak čeka poziv Srbije.

Prvi čovjek našeg saveza ističe kako su reprezentaciji potrebni samo oni igrači koji će tu doći iz ljubavi prema domovini, a nikako oni kojima je to samo interes.

- Naravno da nam trebaju samo oni koji BiH nose u srcu, mnoga ta djeca širom Evrope imaju želju zaigrati za našu reprezentaciju, ako procjenimo da neko posjeduje kvalitet koji posjeduje, na nama je da mu pomognemo. Ali isto tako ne želimo interešdžije, ne trebaju nam oni kojima je BiH samo druga opcija, s njima ne želimo razgovarati. Mi smo reprezentacija koja će učestvovati na Svjetskom prvenstvu i mnogo smo ozbiljniji nego što je to bio slučaj nekih predhodnih godina.

Zanimalo nas je kakva je daljnja procedura nakon što se obavi razgovor u Insbrucku sa potencijalnim reprezentativcima.

- Oni prije svega moraju prikupiti sve potrebne papire i krenuti u proceduru dobijanja našeg pasoša, odnosno promjene sportskog državljanstva. To je proces koji traje malo duže i potrebno je da prođe neko vrijeme kako bi oni stekli pravo nastupa za naš tim. Naravno, mi očekujemo da će se sve to pozitivno završiti.

Safet Sušić neke od gore pomenutih igrača poput Tankovića planira povesti na Svjetsko prvenstvo, stoga je pitanje da li do tada kompletna procedura može biti završena.

- Selektor je taj koji određuje kome će uputiti poziv, na nama je da završimo administrativni dio posla, odnosno na tim igračima. Da li će i kada sve biti završeno, ja zaista ne znam, nezahvalno je tako nešto prognozirati, ali bi bilo lijepo kada bi neko od njih mogao zaigrati u Brazilu. Međutim, opet kažem, nije to baš jednostavna procedura i potrebno je nekoliko mjeseci kako bi se sve okončalo.

Selektor naše reprezentacije kao i generalni sekretar te ostatak ekipe ispred NS BiH nalazi se u Brazilu. Pitali smo predsjednika Begića kakva je svrha sadašnje posjete.

- Predstavnici svih reprezentacija sada se nalaze u Brazilu. Dogovaraju se neki tehnički detalji, poput smještaja, prevoza, bezbjednosti kao i još mnogo detalja. Potrebno je da se sve završi na vrijeme i to je proces koji sve reprezentacije moraju proći. Naša delegacija je zadovoljna i uopšte ne sumnjam da će naša reprezentacija u Brazilu imati sve što joj je potrebno, - kazao je Elvedin Begić za „BH Tempo 09“
-
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 19 feb 2014 08:20

Tankovića iz Fulhama, još i Dino Arslanagić iz Standarda (Belgija), Raif Husić iz Bayerna (Njemačk)
Ova trojica imaju potencijal, sad je pitanje da li ce oni pristati da igraju. Ja sve manje dajem neke greske Susicu a sve vise vidim da neki i nezele da igraju za BiH. Sad ovim odlaskom na SP u Brazilu smo probili led i dolaze nam neki igraci koji prije nebi ni pomislili da igraju za BiH.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 20 feb 2014 12:32

Vidjet cemo sta ce se desiti.
Muamer Tanković se zahvalio na pozivu Švedske
S. J. 20/02/2014 11:22:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1981 ... edske.html

Mladi napadač Fulhama Muamer Tanković nalazi se na meti dvije reprezentacije.

Tankovića u svojoj A reprezentaciji žele Švedska i Bosna i Hercegovina. Iako je rođen u Švedskoj, Tanković bi imao pravo nastupa za Bosnu i Hercegovinu, s obzirom da su mu iz BiH oba roditelja.

Kako su prenijeli švedski mediji, Tanković je dobio poziv u A selekciju Švedske koja 5. marta igra prijateljsku utakmicu protiv Turske u Ankari, prenosi portal fresh.

Međutim, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama, Tanković je odbio poziv u reprezentaciju Švedske, te najavio kako se neće pojaviti na utakmici koju ova selekcija igra protiv Turske.

(vijesti.ba)
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 20 feb 2014 13:07

Ja sam cuo da je prihvatio poziv Svedske

Super,ako i njega izgubimo.Susic nas je kostao 3 igraca poslije Seferovica i Halilovica

:vomit:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 20 feb 2014 14:14

Jack je napisao/la:Ja sam cuo da je prihvatio poziv Svedske

Super,ako i njega izgubimo.Susic nas je kostao 3 igraca poslije Seferovica i Halilovica

:vomit:

Ako nece da igra za Bosnu, onda i nemora. Igrace oni koji je vole i gotovo. Mislim da nije to toliko ni do Susuca, nego vise do igraca samih.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 20 feb 2014 14:16

Pola je do trenera koji daje retardirane izjave da mu je normalno da Halilovic igra za Hrvatsku.Sto to ne izjavi za Bratica ''Tina Svena''

Normalno je da najbolji defanzivac Belgijske lige ne dobija poziv(Arslanagic).Normalno je da Prcic ne igra, ili Tankovic, ali sasvim je normalno da analfabete tipa Kvrzic,Vrsajevic i Sunjic dobijaju te iste pozive
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 20 feb 2014 14:30

Ipak mislim da ce Tankovic prihvatiti prije poziv za Bosnu nego za Svedsku jer ovi ne idu na SP. Sa tim i sama prijateljska utakmica se nebi racunala.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41169
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 20 feb 2014 20:31

Susic je budala i kreten od trenera koji je stalno otkaze dobio od raznih klubova

Nema nista od Tankovica.Igrat ce on za Svede.Susic nam upropastava sve ovo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite