☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Zmaj » 21 okt 2012 22:12

Sve o zaboravljenim i potencijalnim fudbalskim reprezentativcima BiH

Izet Hajrovic (igra za mladu reprezentaciju Svicarske) dao danas dva gola za svoj klub Grasshoppers.

Grasshoppers Zürich 3:2 BSC Young Boys
3qDzEZXz9W0
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Zmaj » 23 okt 2012 22:58

Volio bih da ovdje pisete o potencijalnim igracima repke BiH, nemojte otvarat novu temu za svakog talenta. Ali moze ova tema o malom Halilovicu , ostavit cu tu tema samo sto je specijalan slucaj. Ali cu ponovit, nemojte otvarat nove teme za svakog igraca nego ovdje pisite o potencijalnim fudbalerima nase repke! ;)
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 24 okt 2012 00:30

Nama treba jedan jak u odbrani.I to prije Grka.Da se stvori
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 24 okt 2012 01:05

Izet Hajrovic.Svasta se o njemu prica.Kazu da je dobar.Ima 21 godinu.Moze da odlucuje sam o sebi.Dovoljno star i da debituje za nasu repku.Potencijalni reprezentativac Svicarske.Tesko

Sead Kolasinac.Kazu da mali ima sjajan potencijal.Ima 19 godina.Samo male sanse da ce ga Njemacka uzeti.Ipak, oni samo vanserijske talente bacaju.Opet, momak ima potencijal.Znacio bih nam puno

Besic.Sad je presao u Madjarsku.Opet, ne zna se kod njega

Nama je ipak vazno da Kolasinac igra za nas, u prvom planu.Ako odigra super.Mozemo ga i protiv Grka baciti u vatru


Imamo onda i onda Harisa Seferovica.Potencijalno jednog od boljih napadaca.Rasturao je na U-17 prvenstvu za Svicarsku.Ima 20 godina, sad igra u Lecceu


Mi danas imamo nikad boljeg golmana, koji nas je spasio protiv Grka.Prije mnogi se ne sjecaju, onaj nas savez je Handanovica otjerao, kada se on nudio prije par godina.Da smo tad imali Handanovica na golu, umjesto boranije obicno sto smo imali
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Zmaj » 24 okt 2012 20:32

Seferovic se vratio u Fiorentini.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 23:04

Sead Kolasinac
Izet Hajrovic
Haris Seferovic

To su sve prospekti, koji mogu i moraju da dobiju pozive, imaju u malom noktu vise od nekih Pandzi i Vranjesa, igraju za lige petice, neki i uspjesno, ali Susic debil je zalutao negdje tamo u prostoru i vremenu, pa zove Zahirovice i koga jos

Imamo 1-2 vanserijska talenta u odbrani i ti bi nam dosli samo tako protiv Grka.A, on neke Vranjese zove, koji igraju u trecerazrednom Ruskom klubu Krasnodaru :vomit: :vomit:

Prica se puno oko tog malog Alena Halilovica.Znas sta.Jebe se meni, ako nece Halilovic da igra za nas.Kolasinac je rodjen u Njemackoj, pa hoce da igra za nas.Pa, i mali Haris Seferovic se nudi

Nama bi Seferovic u napadu bolje stajao nego Ibisevic, ali i potencijalno da imamo nekog jakog napadaca, na klupi.Isto kao i onaj Haris Vuckic, mislim
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 23:09

Izet Hajrovic (igra za mladu reprezentaciju Svicarske) dao danas dva gola za svoj klub Grasshoppers.
+ Sead Kolasinac

Debil Susic zove Vranjese neke.Bolan i ceka da se Pandza oporavi
Ajme meni, a ovi imaju 10 puta vise talenta i od Pandze i od Vranjesa, igraju u boljim ligama.A, znas sta mi je jos vise muka :vomit: :vomit: :vomit:

Oni bi nam pojacali odbranu, ali evo.Spaha svaka cast, ali i on ima 32, uskoro 33.A, ova dva momka su vanserijski talenti.Pa, nek i jedan bude.Pa, to je jedan vise igrac u ODBRANI



Susic kao igrac je legenda, ali kao trener.Pitam se ima li on intelekta ili sta li vec :what:

Bolje da nam je Mesa Bazdarevic trener, nego onaj

Samo vrhunski golman nas je spasio odbrane Grka i napada na go

Samo vrhunska odbrana nas moze spasiti Grka

Da, gledam kako Samaras prolazi kroz Vranjesa u Martu kao da je od PLASTIKE napravljen

Ej bolan

:vomit: :vomit:


Nemam rijeci
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 27 okt 2012 04:42

http://en.wikipedia.org/wiki/Haris_Vu%C4%8Dki%C4%87

HARIS VUCKIC.DOBRO BI NAM DOSAO KAO BUDALI SAMAR.Oh.Slovenija je ispala najvjerovatnije iz sanse da odu u Brazil vec sad.Momak ima potencijal, ne znam sta Pape ceka

:what:

https://twitter.com/VuckicHaris

Pazite sta je lik napisao, da cemo dobiti Grke

Hvala jos jednom.Zao mi je zbog tvoje povrede

:huhu:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Zmaj » 28 okt 2012 01:57

Problem je sto Vuckic vec jednom obukao dres A-repke Slovenije ali to je bilo samo prijateljska utakmica tako da on jos uvijek ima pravo da zaigra za nasu repku. Trebalo bih se probati i poslat momku poziv za 1-2 utakmice.

P.S. Meni to ne izgleda kao pravi twitter profile Vuckica.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Zmaj » 28 okt 2012 20:23

Ried 3 - 1 Wiener Neustadt

[2 - 1] Anel Hadzic

Trebo bih Susic zvat ovog momka, ko zna mozda je bolji od Zahirovica.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 09 nov 2012 01:22

Bahrudin Atajic.Ima 18 godina.Igra za U-20 Celticsa.Kazu da je dobar, da ce ga u seniorski tim prebaciti uskoro.Jos jedna nada.Nudio se momak prosle godine jos.Vrijedi gledati i njega, ako predje u seniorski tim Celticsa.Skotska liga nije toliko losa, tako
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosman » 09 nov 2012 03:16

Ipak nisam nesto pretjerano optimista za ove kvalifikacije.
Susic nije naso nikakvo pravo rijesenje za klupu. Klupa nam je nikakva nazalost :(

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41106
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 09 nov 2012 06:00

Hajrovic, Bicakcic, Kolasinac

On zove Pandze, Vranjese.Onog Vranjesa je Samaras otresao kao da je od papira, ali Susic njega stalno zove u tim.

Nas najbolji igrac protiv Grka, bio je Begovic.Ovog puta ako nastavi ovako, necemo imati srece
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

BATONKULIN
Član
Postovi: 65
Pridružen/a: 02 nov 2012 00:12

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la BATONKULIN » 09 nov 2012 18:33

Safet Sušić: Bosna i Hercegovina više nije reprezentacija koja sakuplja igrače po ulici!

slika

Igrač Grasshopera Izet Hajrović, koji je rođen u našoj zemlji, dobio je poziv švicarskog selektora Ottmara Hitzfelda za prijateljski meč sa Tunisom.

Hajrović je ranije u nekoliko navrata isticao kako želi igrati za našu reprezentaciju, no naš dres ipak neće obući. Selektor našeg nacionalnog tima Safet Sušić ističe kako je jedini krivac za to sam Hajrović, koji je, kako je rekao Pape, da je želio, mogao igrati za BiH.

"Radi se o dobrom igraču, čije sam igre pratio i stalno sam bio u kontaktu sa njegovim menadžerom. Jednom sam razgovarao i sa Hajrovićem i njemu je sasvim jasno bilo šta mu je činiti. On je trebao podnijeti zahtjev da dobije naše državljanstvo, odnosno da promijeni sportsko državljanstvo, budući da je nastupao za mlađe selekcije Švicarske. No, to se nije desilo", rekao je Sušić za Klix.ba, navodeći kako mu je Hajrovićev menadžer još prije dva mjeseca najavio ovakav scenarij.

"Hajrović je igrao za mlađe selekcije Švicarske i u jednom trenutku vjerovatno nije bio siguran hoće li dobiti poziv u A selekciju. No, kad je to postalo izgledno, više nije imao dilema. Što se mene tiče, nije mi žao što je tako odlučio i što neće igrati za nas, jer mi više nismo reprezentacija koja sakuplja igrače po ulici. Svako onaj ko želi da igra za našu reprezentaciju mora biti načisto sa tim želi li ili ne igrati za nas i jasno se očitovati o tome", ističe Sušić.

Dodaje kako trenutno ima igrača koji su pokrenuli proceduru kako bi dobili naše državljanstvo i zaigrali za BiH, ističući primjer Anela Hadžića iz Rieda i Ermina Bičakčića iz Braunschweiga. No, ima i drugačijih primjera.

"Vi znate da je igrač Schalkea Sead Kolašinac izjavljivao da bi pješke došao na naš poziv u reprezentaciju, a sada kada smo ga kontaktirali iz Saveza, on ne odgovara na naše poruke, vrlo je teško doći do njega. Igrači nerijetko sebi dižu cijenu i skreću pažnju na sebe pričama da bi igrali za reprezentaciju. No, da bi stvarno igrali oni to moraju jasno pokazati i zaslužiti svojim igrama", zaključio je naš selektor.

(Reprezentacija.ba)

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la sarajlija » 13 nov 2012 12:40

Čekali su Sušićev poziv, ali ga nisu dočekali

Prava istina

Roditelje i sinove boli što se svašta piše, a malo je ko želio čuti pravu istinu...

- Prava je istina da niko iz NS BiH nije imao pristup kao, recimo Wenger ili Hitzfeld. Mi smo prošli švicarske selekcije, ovdje smo se potvrdili, ali smo i čekali poziv iz NS BiH. Nažalost, jedino smo iz medija smo mogli vidjeti da se selektor BiH zanima za nas. Gledao je Izeta kada je naša reprezentacija igrala sa Brazilom u Sent Galenu. I to je sve – pričaju braća Hajrović.

Ni njihovi roditelji, a ni Izet i Sead ne znaju put kako se administrativno rješava "transfer" iz jedne reprezentacije u drugu.

- Mislim da je red da neko iz NS BiH nazove nas ili sinove da objasni, a ne da nas optužuju, bez ikakvog kontakta. Ne mogu to Sead i Izet rješavati. Ne znam ima li više smisla objašnjavati koliko je svima nama stalo da nam djeca igraju za BiH. Nisu oni bez kluba, ne traže preko reprezentacije put do afirmacije ili reklamu. Ako Wenger ili Hitzfeld pokazuju toliko poštovanja, ako su ljudi u švicarskom Savezu vrlo korektni, ne znam zašto neko iz NS BiH nije mogao doći do nas, porazgovarati, a ne da preko medija izjavljuju nešto što ne odgovara istini - kažu roditelji Izeta i Seada Hajrovića.



http://www.avaz.ba/sport/fudbal/cekali- ... u-docekali
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la sarajlija » 13 nov 2012 12:42

Mislim ne opravadavam decka, da je htjeo igrati za BIH nasao bi nacin ili u drugom slucaju nikada nebi prihvatio poziv da igra za Svicu i gotovo.
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jakub » 13 nov 2012 13:51

Mi treba da trcimo za Bosnom i u Bosnu,a ne Bosna za nama.
Svi mi volimo Bosnu ,ali kad se treba dokazati i podmetnuti ledja(ili zivot!) onda se krijemo iza parole"Ja volim Bosnu".Treba nesto i zrtvovati za svoju zemlju ... :fes:

Bosnjak
Član
Postovi: 877
Pridružen/a: 30 okt 2012 01:32

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosnjak » 13 nov 2012 18:13

.
Zadnja izmjena: Bosnjak, dana/u 24 sep 2018 15:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Matrakci
Novi kolač
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 nov 2012 08:11

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Matrakci » 13 nov 2012 19:07

Bosnjak je napisao/la:
Jakub je napisao/la:Mi treba da trcimo za Bosnom i u Bosnu,a ne Bosna za nama.
Svi mi volimo Bosnu ,ali kad se treba dokazati i podmetnuti ledja(ili zivot!) onda se krijemo iza parole"Ja volim Bosnu".Treba nesto i zrtvovati za svoju zemlju ... :fes:
To je to! Svima treba da je čast da igraju za našu domovinu, a ne da legenda Pape puzi ispred nekakve dječurlije i da ih moli nešto. Kad uspostavimo takav sistem vrijednosti onda više nećemo pričati ni o Halilovićima ni o Hajrovićima, igrači će da odluče gdje će da igraju i gotovo. Ispod časti je jednoj krvlju natopljenoj zemlji da moljaka dječurliju okolo, to svi treba da znaju. Zato nema, da si Messi, Ronaldo, šta ja znam, ako hoćeš dobrodoš'o, ako nećeš široko ti polje. Ponos treba da nam bude ispod rezultata, nismo mi ko zapadni vlasi koji bi dupe prodali za dobar rezultat.
100 % ispravno, Pape je istinska legenda a sigurno i najbolji selektor :zastava: od postojanja repke, ne vjerujem da će propustiti bilo kojeg dobrog igrača ukoliko isti bude želio igrati za BIH, kao što su Ušanović i bagra radili....
Kolašinac bi nam dobro došao u odbrani (lijevak) a mislim da i Vranješ ima potencijal za kvalitetnog stopera. http://sportwitness.ning.com/forum/topi ... e=activity
Žao mi je što sam napisao ovako dugačko pismo, nisam imao vremena napisati kraće.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosman » 13 nov 2012 19:51

Dobro dosao Matrakci :rocky:

Evo jedne lijepe vijesti o Kolasincu

Kolašinac: Igrat ću za A reprezentaciju Bosne i Hercegovine
http://scsport.ba/vijest/46020

:gut:

Odgovorite