☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 09 nov 2013 01:44

Imamo smo laganu grupu i previse srece.Napokon je i fortuna nam pomogla

Stativa Gekasa.Oni promasaji Slovaka u Slovackoj.Mnogo srece.Susic je trenerski kapacite kao i Mancini s tim da je on znatno bolji

No,nevezano

U zadnjih godinu dana dobili smo:Bicakcica, Hajrovica i evo sad dolazi Kolasinac.To je dobro.Moramo da radimo na tome, da sto vise kvalitetniju klupu budemo imali do Brazila a ne da imamo neke C kvalitete na klupi

Stevanovic je propao nazalost.I to je tako

Kvrzic bi ce mogao prodati u jaci klub od Rijeke.Dobro je igrao protiv Lyona

Po meni mi imamo znatno manje problema sad nego prije, ali do Juna 2014.Kad krene svjetsko.Realno

Nama trebaju jos 2 dobra igraca

Tako da se otarasimo nekih koji nisu ni za klupe a ni sire

Po meni treba gledati

Prcica
Arslanagica
Hrgotu

Arslanagic je prilicno visok oko 195 cm.I igra u Belgiji standardno.I to bas u Standardu.Zna se da Belgijska liga radi cuda sto se tice Defanzivnih igraca

Mislim da ako budemo pozivali koga, ja bih realno pozvao

Begovic i 2 golmana
Prcic,.Hajrovic, Lulic
Zukanovici,Bicakcic,Spahic,Kolasinac
Salihovic.Mujdza,Vranjes
Dzeko i Ibisevic
Misimovic, Rahimic
Pjanic i Medunjanin



Arslanagica moramo zvati sto prije, jer Spahic je najkriticniji ovdje.Mozemo imati 2 stopera.Arslanagic je na toj pozicji najbolj zbog visine.Spahic je s 23 godine igrao u Lokomotivi

Bicakcic u malo boljem klubu



Naravno.Najvaznije bi nam bilo naci nekog kvalitetnog zadnjeg veznog

Ili da Kolasinac bude zadnji vezni.A da ubacimo Vranjesa kao beka.

Jer najbolja opcija nam je Kolasinac, ali haj eto
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 15 nov 2013 06:47

i ja mislim da je zukanovic odlicno odigrao lijevog beka (prije nego se povrijedio). to je bila utakmica protiv grcke gdje smo ih tukli 3:1

tako da ti je ovaj prijedlog zaista dobar.
-> zukanovic: lijevi bek
-> kolasinac: defanzivni vezni (6ica)

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 21 nov 2013 00:21

http://reprezentacija.ba/index.php/9-fu ... jeg-veznog
Da li je ko gledao ovog lika... nikad cuo za njega a izgleda da nije los dok je najskuplji.. i to igra zadnjeg veznog..
Vjerovatno nece jer je srbin.. pretpostavljam..

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 21 nov 2013 00:40

Jesam ja i nije nesto.Bolji je od Zahirovica ali tesko je od njega biti bolji

I nije ''najskuplji'' igrac jer vrijedi 2 000 000 Eura.Nego Hajrovic s 3 000 000 Eura

http://www.transfermarkt.com/en/verolju ... ktErgebnis

I Hajrovic ce se prodati u bolji klub iduce godine, mozda vec u Januaru.Dok ovaj s 28 godina domet mu je Svicarska liga.Ne bih rekao da je pojacanje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la noel malcolm » 21 nov 2013 11:02

Hrgota nam treba za budućnost repke, ako se sada ne prilijepi, neće ni poslije,

jer je i Hrvatska otišla na SP.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

FredPerry
Član
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 okt 2013 22:23

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la FredPerry » 21 nov 2013 13:09

Veroljub nije los za nase uslove (kapiten,standardan) .. Rahimic zadnje 2 godine nije sastavio utakmicu na terenu ..
Zahirovic grije klupu u cvajti .. Tako da bi Vero bio pojacanje na toj poziciji .. Mi trenutno nemamo kvalitetnog D.V. a to je jako bitna pozicija .. Arslanagic > Sunjic .. Avdija nema sta traziti u repci i Miske takodje ako ne poradi na kondiciji ..

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 24 nov 2013 14:12

http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1803 ... ajeve.html

zaista bi ga trebalo makar isprobati u prijateljskoj.. ko zna.. mozda se ispostavi kao veliko pojacanje...

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosman » 25 nov 2013 03:58

e-din je napisao/la:http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1803 ... ajeve.html

zaista bi ga trebalo makar isprobati u prijateljskoj.. ko zna.. mozda se ispostavi kao veliko pojacanje...
Dokazani četo...

Sjetio se Bosne u svojoj 28. godini kad smo se plasirali u Brazil.
Tek sad kad je vidio da ga ne zele ni Srbija ni Svicarska...

Jos se izjavio da on nije Bosanac, vec da je iz Republike Sumske.


slika

slika

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 17 dec 2013 00:05

Prilicno sam zadovoljan pojacanjima tipa Bicakcic, Kolasinac i Hajrovic u zadnjih godinu dana.To se je trazilo.Vise dobrih igraca.Kako je bilo prije godinu, ovo je sad premija.

No, zamisli jos tri ovakva igraca da imamo?

Nudi nam se opcija Dilavera, ali on je malo bolja verzija Vrsajevica.Hadzic koji ne dobija poziv, nazalost nije neki kvalitet, kao neko extra pojacanje.Takodjer istina nam je da dokazani cetnik Jagodic tjera nam sve mlade nade, sto su Bosnjaci, cuda li velikog, i dovlaci svoje cetnike iz raznih premijer liga timova.I on je jos selektor?Covjek nas unakazuje, iz godine u godinu, i nikom nista

Iako sam zadovoljan, rekao sam PRILICNO.Vjerujem da mi moramo pokusati jos 2-3 igraca ako nista.Pokusati

Od pojacanja, a tu ne smatram ni Pandzu, ni Vranjesa, ni Zahirovica, Ibricica, kao neka pojacanja ili kvalitet.Tu vidim potencijalno 3-4 igraca na kojim se mora poraditi

1) Dino Arslanagic.Standardni igrac Standarda iz Belgije.Visoki stoper i to mladi,kakav nam treba.Standard iako nije top tip kao ''Hajduk'' ili Cibalia.Itekako je tim koji moze da klepi nekog ''velikog'' iz lige petice.U to nema dileme.Kako mi imamo jednostavno sad peh s igracima defanzivcima.Pandza propao, i otisao u losiji tim.Vranjes ponovo u ''Zvezdu''.Te, cinjenica da jednostavno moramo imati jos jednog extra stopera, zato sto Spahic nece igrati vjecno.Lik koji je 194 cm visok, ima potencijal da se razvija, a igra u ligi, gdje ako budu prvaci, itekako moze da se proda u bolji tim

http://www.transfermarkt.com/en/dino-ar ... ktErgebnis


Kao stopere imamo Bicakcic i Arslanagica.Lijevi bek Kolasinac.Zamjena za Mujdzu Zukanovic.Tako smo popunili skoro sve praznine ovdje.Jos ako se razumije da momak moze potencijalno da bude klasa.Onda nek vam sve bude jasno


2) Ista prica.Iako momak igra za propali Sochaux ili Soso.Ipak je to Francuska, liga petice, i dobija iskustvo igajuci u boljoj ligi

http://www.transfermarkt.com/en/sanjin- ... ktErgebnis]\
Idealna zamjena za nas,nema dalje.Posebno kao krilni igrac.Uvijek smo igrali s laznim krilom.Sad, Hajrovic i ovaj momak.Znaci ne moze bolje za nas

3)Proglasen za najboljeg igraca Madjarske

http://www.transfermarkt.com/en/muhamed ... ktErgebnis

Sto je bolje od Vrsajevica.Ipak to je momak koji igra zadnjeg veznog, a vec je igrao na toj poziciji protiv Meksika jednom i to vise nego dobro
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 01 jan 2014 23:12

Realno, ko god misli da postojeci igraci su nam dovoljno dobri za Brazila, pa cak i za klupe.Taj je retardiran

Fali nam 3-4 igraca vazna.I zato moramo gledati sve potencijalne

U prvom planu, a Susic je stvarno izgubljen covjek.Mora se gledati u D.Arslanagica.Standard je 1 u veoma jakoj Belgijskoj ligi, koja je poznata po jakim i kvalitetnim defanzivcima koji se obicno prodaju u velike klubove Premijer Lige(Engleska).I to nam mora biti kljucni igrac.Momak koji je kao i Kolasinac jak defanzivno a ima svega 20 tak godina.Itekako je veoma vazan igrac i posebno stoper na toj strani.Momak regularno igra, i ako Standard bude 1 na kraju Belgijskog prvenstva.Eto njega u nekom dobrom klubu Engleske.Do kraja godine njegova cijena raste.Belgijanci ce mu uruciti poziv.Onda ce poslije biti kasno, vidi slucaj Seferovic


M.Besic.Iako igra u Madjarskoj ligi to je opet jedna solidna jaka liga koja raste.On je najbolji igrac te lige, i ne ocekujem da ce se izboriti u Bundes Ligu ili cak negdje i bolje.Sto Jagodic ne zove njega je zato sto onaj coban forsira svoje pravoslavne bez talenta, ali on itekako ima vrjednosti

I naravno

Sanjin Prcic.Jedan veoma jak talent koji igra sve vise u Sosou.Iako tim i nije neki.Postoji veoma jaka opcija kod njega da raste i razvija se kao igrac i trebao je dobiti poziv.Sto prije

Tu je jos i jedan napadac, no on sad nije bas vazan jer i nemamo jakog.Hrgota nece igrati za nas
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la momak » 01 jan 2014 23:44

A znas sta.Sad sam se odlucio,da cu slati mail NFSBiH.Nekom.Vjerovatno cu ga naslovit na Begica ili nekog,kad vec nemamo Safetov mail.
Malo cu jih kritikovat sa pozitivnom energijom :D .I navescu jim bas te momke.Nek se ode i poprica sa momcima.Siguran sam,da bih ti momci pjesice krenuli put Bosne.

Mozda i bude efekta ili cak pozitivnog maila.
Ma ima da rade,ako ne onda :zupe:

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la momak » 02 jan 2014 00:07

[quote="momak"]A znas sta.Sad sam se odlucio,da cu slati mail NFSBiH.Nekom.Vjerovatno cu ga naslovit na Begica ili nekog,kad vec nemamo Safetov mail.

Hmm!Mozda mi je potrebna pomoc nekog od vas.Ili sam ja tako nesposoban ili neko gore u Savezu.
Jer kako ja vidim,mi njih preko maila uopste nemozemo kontaktirati.

Ferhadija 30, Sarajevo 71000
Bosna i Hercegovina
E-mail: [email protected]

Bar tu ne!?
Trazio sam i jos cu malo potrazit.
Ako ima ko od vas kotakt mail ili sta ja znam mail od cistacice,pa da mi ona nabavi maili od Begica!!!Njega najradije ako je moguce.
HVALA.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12075
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la amkos » 03 jan 2014 22:50

Kako ne znaš papetov mail: [email protected] :gut:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la momak » 04 jan 2014 13:12

Velika HVALA Amkos, :D
Nisam znao njegov mail,eto sad ga imam.

Lako je tebi,kad se druzis samim :glasses: ,a ja sam obicni :sudje: .

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 04 jan 2014 13:31

Amkos se zeza s tobom
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la momak » 04 jan 2014 14:04

Jack,
hvala ali znam da se zeza.Opet nisam tolika budala.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12075
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la amkos » 04 jan 2014 20:01

Malo šale nije na odmet. :respekt:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la momak » 04 jan 2014 22:24

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanjin Prcić upisao se danas u strijelce.

Prcićeva ekipa Sochauxa sa 3:0 je savladala niželigaša Bressuire, a strijelac vodećeg gola bio je upravo Prcić.

Prcić je načeo mrežu domaćina u ovom susretu golom u 16. minuti utakmice, da bi posao do kraja sa dva gola završio Camara.

Ovo je bio drugi pogodak ove sezone za Sanjina Prcića.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la noel malcolm » 04 jan 2014 22:54

momak je napisao/la:Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanjin Prcić upisao se danas u strijelce.

Prcićeva ekipa Sochauxa sa 3:0 je savladala niželigaša Bressuire, a strijelac vodećeg gola bio je upravo Prcić.

Prcić je načeo mrežu domaćina u ovom susretu golom u 16. minuti utakmice, da bi posao do kraja sa dva gola završio Camara.

Ovo je bio drugi pogodak ove sezone za Sanjina Prcića.
Dobra vijest!

:zastava: :respekt: :gut:
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40874
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 05 jan 2014 04:59

Argentina nas je pregazila kao plitak potok.Susic ubacuje Ibisevica da bude neko lazno krilo.Misimovica tjera da igra, vidi se da taj covjek ne moze vise, niti da trci, a protiv ozbiljnih ekipa se gubi.Naravno, propuh koji nam je po desnoj strani bio.Osjetno je da nam Mujdza znaci mnogo vise, nego sto neki misle.I sve je to imalo.To sam ja prije govorio.Nemam ja protiv da neko igra napadacki fudbal. kako Susic zeli, ali neces uzeti 2 lijeve patike u trgovini.Jer ubacivanje Misimovica i Pjanica, je bas to.Ima tu i klasican manjak dobrih defanzivaca, koji nama fali

Iako je Bicakcic dao gol protiv Slovaka.Za mene najbolje pojacanje je bas Kolasinac.Argentinci su se slabo vidili.Pa i Zabaleta koji igra u daleko kvalitetnijem klubu od njega se je slabo vidio, a kamoli Aguera, koji nije mogao meda na toj strani.Naravno, oko 20 tak prodora su Argentinci imali bas na strani Vrsajevica, i to je kao da imamo igraca manje.Patoloska opsjednutost tim igracem je nezdrava


Mi nismo imali Lulica, koji nam dosta znaci na krilu, ali sad kad imamo desno krilo(Hajrovic i Prcic).Suludo je da imas Ibisevica koji igra tu poziciju ili cak i Pjanic(Nema veze).Pjanic je playmaker on je tu centar i ne mozes ti njega na krilo staviti.''Pape'' iako je imao dosta dobru fudbalsku karijeru nije neki talentovan trener, i to svak moze da uvidi.Birajuci izmedju Hajrovica i Misimovica.Momak ce uskoro potpisati za Galatasaray.Mora se gledati ko je u boljoj firmi i vise igra i raste po talentu



Mi smo dobili nekoliko dobrih igraca u odbrani(Zukanovic, Bicakcic, Kolasinac)

Ne treba stati na tome.Cujem onaj ''genije'' kad kaze.Ne trebaju nam stoperi.Koliko je samo Spahic pravio gresaka protiv Argentine ali je i par napravio protiv Litvanije dole, koje su nas mogle kostati daleko vise, da oni imaju ozbiljan napad

Ipak, sve ove komsije ekipe imaju znatno jaci sastav od naseg

http://www.transfermarkt.com/en/bosnien ... _3446.html

http://www.transfermarkt.com/en/croatia ... _3556.html

http://www.transfermarkt.com/en/serbia/ ... _3438.html

http://www.transfermarkt.com/en/sloveni ... _3588.html

Iako vjerujem da cijena Begovica bi trebala da bude 15 000 000 Eura i to najmanje koliko je covjek spasio Stoke City

Vjerujem da Susic nema pojma kad forsira igrace iz Hnl lige, zameruje one iz Belgije

Pa, pogledaj bolan sastav Belgije

http://www.transfermarkt.com/en/belgium ... _3382.html


350 000 000.I koji igracki kadar :shock:


Drago mi je zbog Prcica, ali moramo biti realni.Mi smo jos uvijek kanta za sutanje gdje nam fali 2-3 kvalitetna igraca od tog je jedan stoper

Ako ove godine ne uzmemo Arslanagica.Bit ce prekasno.Ode on za Belgiju da igra, i mi samo gubimo

Imamo i Jagodica koji je moron od trener, i samo tjera nase igrace i ubacuje svoje, sto je glupost i to zesca, no sta reci ovdje

Mi danas imamo srednji sastav, daleko smo mi od Belgije pa i Hrvatske.No,ako uzmemo 2-3 potencijalna pojacanja.Itekako mozemo da imamo jak sastav

U Odbrani kad bi imali

Zukanovica umjesto Mujdze.Mujdzu.Arslanagica i Bicakcica.Kolasinca.Naravno nakon sto Spaha ode.Imat cemo i imali bi dostojnu zamjenu na toj strani.

Fali nam jedan kreativan.Istina je nazalost da Salatic je najbpolje sto se nudi.Istina je da je proglasen najboljim u Svici.Nema veze koliko godina ima, kad opet je daleko kvalitetniji od onog sto ima.Ako slucajno predje u Bundes Ligu.Odmah ga zvati za Brazila i kraj price.To je tako.Treba nam na toj strani neko ko zna, a ne neko ko ce biti svicarski sir.Rahimic vise nije dorastao tom zadatku

Ozbiljno moramo ici sad i gledati potencijalne

Tankovic, Ali Suljic, Atajic, Arslanagic
Besic,Salatic..itd.Ja bih volio naravno da imamo Hrgotu ali od tog nema nista

Ipak Arslanagic nam je igrac za buducnost i to najmanje 10 godina i ako sad ne kaparisemo tog momka.Itekako cemo izgubiti u blizoj buducnosti

S Arslanagicem, Prcicem, Hajrovicem
I ako se Besic proda u bolji klub, ili ako Atajic bude stanadardan u Celticu, te Tankovic dobije minute u Fulhamu.Sad igra za mlade Fulhama.Itekako moramo da razmisljamo o trecem napadacu, jer takvog igraca mi nemamo

Nije sve crno, ako se zna da nam je Mravac bio glavni igrac jedno vrijeme.Vjerujem da imamo jaku ekipu, ako dobijemo jos 3-4 dobra igraca.Klupa nam je isuvise tanka, zapravo prelose je ali

Bicakcic, Hajrovic,Kolasinac,Zukanovic

Sve su igraci koji su dosli u zadnjih godinu-dvije.Vjerujem ako dobijemo slucajno jos 2-3 igraca.Minimalno jos jednog stopera, i smijesno je kad cujem Susica, kad kaze.Imamo previse stopera

A, ko ti je stoper.Spahic s sve vise godina.Bicakcic koji bi u cvajti mogao.Dok ovaj moze u ligu prvaka iduce godine.Koje debilne izjave taj covjek daje, ja nemam rijeci

Znaci

Stoper, zadnji vezni,treci napadac i viditi jos desnog beka



I realno.Cijena nam skace na preko 120 000 000.Sad smo tu na oko 100 000 000.Mogli bi da budemo na razini Srbistana

Fali nam jos 2-3 dobra i kvalitetna igraca
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite