☑ Pravila foruma i savjeti

Propast vlaškog svijeta oko nas

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 21 apr 2018 05:05

kliker je napisao/la:Reklo bi se da patoloski mrze zene... nalet ih bilo. No ne znam koliko je to tacno s obzirom da to baziram na tekstovima koji se ovdje izbacuju...
Zar je ovo i malo drugačije od našeg iskustva s Vlasima? Pljačke, paljenja, otimanja, silovanja, ubijanja... Takav narod se tako ponaša i u ratu i u miru. Ne možeš bit stoka u ratu i prestat biti stoka u miru.

Mene ovo ništa ne iznenađuje.
Mene iznenadi kad nema ovakvih vjesti 7 dana - kontam da im nije nešto bilo. :goofy:
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Jack » 21 apr 2018 05:18

Neko ko mrzi zene ubio bi 22 godisnju ljepoticu,uzeo joj bi ljepotu.A ne 86 godisnju smeruzanu babu
Ne,ovo je dublje od mrzi zene jer nema smisla ubijati zenu pred krajem svog zivota
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 21 apr 2018 20:44

Marko Antić pronađen u šumi zaklan

U šumi u ataru sela Vrbovac kod Smedereva jutros je pronađeno tijelo 28-godišnjeg Marka Antića.

Na vratu je uočena velika posjekotina, a pored tijela je pronađen skalpel, ali se za sada ne zna je li Marko sam sebi nanio smrtonosnu povredu.

Markov nestanak je zvanično prijavljen jučer.

Uviđaj je obavljen na mjestu gdje je pronađeno tijelo. Na obdukciji će biti utvrđen uzrok smrti mladog čovjeka.
http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/371 ... umi-zaklan
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 21 apr 2018 20:45

SAMOUBISTVO NA CENTRALNOM GROBLJU: Penzionisani policajac presudio sebi metkom u glavu

Na Centralnom groblju na Voždovcu, na stazi između grobnih mesta samoubistvo je izvršio penzionisani policajac R. M. (57).

Prvi rezultati istrage ukazuju da je iz pištolja ispalio sebi metak u glavu.

Pištolj je pronađen pored tela.

MUP je potvrdio da je telo pronađeno na Centralnom groblju. Hitna pomoć izašla je na teren na poziv policije i mogla samo da konstatuje smrt!
https://www.kurir.rs/crna-hronika/30346 ... om-u-glavu
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 23 apr 2018 13:30

KOBNA TUČA U STARAČKOM DOMU Zbog TV programa i daljinskog penzionera pretukao DO SMRTI


Jagodinska policija uhapsila je korisnika Gerontološkog centra u Jagodini Predraga S. (52) iz Kraljeva zbog sumnje da je počinio krivično delo nanošenje teške telesne povrede usled koje je nastupila smrt. Predrag se posvađao sa Životom Kostićem (70) oko TV programa, udario ga, posle čega je ovaj preminuo.

Predrag se u nedelju, 15. aprila, posvađao sa pokojnim Kostićem (70) iz Paraćina oko programa koji će da gledaju na televiziji. Došlo je do žučne svađe tokom koje je Predrag pesnicom udario Životu u predelu lica. Zaposleni iz staračkog doma su ga odmah prebacili u jagodinsku bolnicu u kojoj je ustanovljeno da ima prelom nosnih kostiju, pišu Novosti.

Tužilac je konstatovao da je zadobio teške telesne povrede. Predrag je potom prebačen u Opštu bolnicu u Ćupriji, u kojoj je preminuo 19. aprila.

Na obdukciji, dan kasnije, utvrđeno je da je smrt nastupila usled krvarenja u mozgu.

Policija je odmah uhapsila Predraga pod sumnjom da je izvršio krivično delo teška telesna povreda sa smrtnim ishodom.

Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Jagodini odredio mu je pritvor do 30 dana.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 23 apr 2018 13:32

TRAGEDIJA KOD BOGATIĆA Pripadnica Vojske Srbije izvršila samoubistvo

Pripadnica Vojske Srbije Bojana M. (24) izvršila je samoubistvo u svojoj kući u selu Dublje pored Bogatića.

Ona je pucala u sebe iz pištolja svog supruga.

Uzrok suicida nije poznat.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la amkos » 23 apr 2018 17:55

KOBNA TUČA U STARAČKOM DOMU

Zbog TV programa i daljinskog penzionera pretukao DO SMRTI
:oci: :sos:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 23 apr 2018 19:54

amkos je napisao/la:
KOBNA TUČA U STARAČKOM DOMU

Zbog TV programa i daljinskog penzionera pretukao DO SMRTI
:oci: :sos:
Smanji bre televizor! :pop:

Srbi :rofll:
Samo BiH.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 23 apr 2018 23:08

NEZAPAMĆEN HOROR U BANOVCIMA Držao zatočenu devojčicu (14), silovao je, pretio pištoljem i sve to snimao

Prava horor priča u Starim Banovcima otkrivena je kada je policija pretresla kuću Dragana R. (65) zbog sumnje da poseduje oružje.

Dragan R. iz Starih Banovaca uhapšen je zbog sumnje da je obljubio četrnaestogodišnju devojčicu, ćerku svog prijatelja.

Kako "Blic" saznaje, policajci koji su došli da pretresu kuću, kada su pronašli gasni pištolj bez dozvole i sa četiri metka, zatekli su četrnaestogodišnju devojčicu kako uplakana sedi u pomoćnoj kući tog čoveka i neprestano ponavlja da je oteta i više puta silovana.

- O slučaju je odmah obavešten Centar za socijalni rad, gde je devojčica ponovila tvrdnje, a Dragan je uz krivičnu prijavu saslušan u tužilaštvu. Njemu je određen pritvor od 30 dana zbog nedozvoljenog držanja oružja i municije i obljube deteta - kaže naš izvor.

Porodica devojčica i dalje je u šoku zbog torture kroz koju je prošla njihova ćerka, unuka, sestra. Njena majka Vesna J. ispričala je za "Blic" kroz šta je sve devojčica prošla nakon što je pre nekoliko dana pobegla od kuće.

- Ona je živela sa ocem jedno vreme. On je preuzeo brigu o njoj, ali nije brinuo o detetu. Bežala je stalno od kuće, pa je tako završila u hraniteljskoj porodici iz koje je pobegla nekoliko dana pre nego što je pronađena u kući tog čoveka - priča majka devojčice. Kako objašnjava, njena ćerka je poznavala svog otmičara.

- Nju su deda i otac odvodili kod njega stalno, jer su porodični prijatelji. Tako ga je i upoznala - objašnjava Vesna. Prema njenim rečima, devojčica je kod Dragana odlazila često, a poslednji put kada ga je obišla on ju je silovao.

- Ona pre toga nije htela da se čuje sa mnom. Ja za nju nisam postojala. Posle ovoga što se desilo, ja sam preuzela brigu o njoj. To sam potpisala i u Centru za socijalni rad. Kada je došla kod mene, ispričala je da je pobegla iz hraniteljske porodice i da je Dragan R., kada je to saznao, pozvao kod njega. Lakoverna, pristala je, jer nije imala gde da živi. On je zaključao u kuću i tu je primoravao na s**** odnose uz pretnju pištoljem, tukao je i iživljavao se nad njom. Govorio joj je da će je pronaći ako pokuša da pobegne, a snimao je telefonom kako je siluje i preti joj pištoljem - objašnjava njena majka. Kako kaže, nakon što je Dragan uhapšen, ona je otišla u policiju, gde je videla snimak na kojem Dragan s**** zlostavlja njenu ćerku.

- Nisam mogla da verujem da neko tako može nešto da uradi - priča Vesna.

Kako kaže, njena ćerka je sada dobro, ali užas koji je proživela neće nikada zaboraviti.

Sava J., deda po ocu devojčice, kaže da je njegov sin napustio devojčicu i njenu majku i da se oženio.

- Ona mog sina ne interesuje. Svi smo znali da je moja unuka kod Dragana, da joj on pomaže, daje joj novac i brine o njoj. Ali, niko nije imao pojma da je napastvuje. Čuo sam i da je Draganov sin s**** iskorišćavao moju unuku - kaže Sava.

Komšije u šoku

Komšije Dragana R. i dalje su u šoku zbog svega što se dešavalo u kući u njihovoj ulici. Kako kažu, Dragan je u kući živeo sa sinom (40) koji je nedavno slomio nogu i nije izlazio iz kuće.

- Ona je dolazila kod njega prljava, neočešljana, iscepana, a on joj je davao da jede, da se okupa. Baš smo je videli, dan ili dva pre nego što je Dragan uhapšen, da se šeta ulicom i ide kod njega - pričaju komšije.

Oni dodaju da su svi pokušavali devojčicu da sklone od Dragana, međutim, ona se stalno vraćala u njegovu kuću.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/nezap ... em/m05z23g
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 23 apr 2018 23:10

Deda monstrum (68) napastvovao unuku (6) svoje partnerke pa izneo šok odbranu: Ona je REINKARNACIJA MOJE LJUBAVI

Stariji čovek koji je s**** napao unuku (6) svoje partnerke sa uverenjem da je ona u stvari reinkarnacija nekoga koga je poznavao u prošlom životu, osuđen je na devet godina zatvora.

Muškarac star 68 godina čiji je identitet nepoznat, izjavio je pred sudom da je imao jak osećaj povezanosti i prepoznavanja kada je prvi put video devojčicu, još kad je bila beba od 17 meseci.

- Pogledala me je u oči, ja sam pogledao u njene i desilo se. To je bio trenutak prepoznavanja dve duše iz prošlog života, rekao je. On je potom objasnio da veruje u reinkarnaciju i da je sebe krivio da je tu devojku u prošlom životu olako pustio, i da je u ovom imao zadatak to da izmeni.

- Samo sam osetio da sam možda bio nepravedan prema devojčici u prošlom životu. Nisam bio tu za nju, verovatno sam je i pustio da negde usamljena umre, a ovde i sada sam imao šansu da ispravim to i da stanem uz nju, rekao je.

Prema navodima, devojčica je bila izložena s**** zlostavljanju u više navrata u periodu od tri meseca, a monstrum je za te prilike koristio svoj karavan i šupu.

Iako je poricao da je imao s**** odnose sa njom, priznao je da joj je ostavljao ljubavna pisma, za koja bi joj rekao da ih obavezno posle čitanja baci u wc šolju.

Prilikom izricanja presude, sudija Bari Bezli je izjavio da je on kao čovek opasnost po okolinu i svet sve dok ima svoje bizarne ideje i stavove.

- Uprkos vašoj očiglednoj osećajnosti, niste imali previše problema da je povredite u više navrata, rekao je sudija prilikom izricanja presude. Nakon toga, Bezli je dodao i da je kazna trebala da bude veća, ako se u obzir uzme činjenica da je optuženi sve vreme odbijao da prizna krivicu.
https://www.blic.rs/vesti/svet/deda-mon ... je/940ggkv
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la amkos » 23 apr 2018 23:15

Pročita čovjek par ovih vijesti i može komotno da povrati.

:vomit: :vomit: :vomit:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 23 apr 2018 23:29

amkos je napisao/la:Pročita čovjek par ovih vijesti i može komotno da povrati.

:vomit: :vomit: :vomit:
To je normalno kod djikana.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la amkos » 23 apr 2018 23:37

Zmaj je napisao/la:
amkos je napisao/la:Pročita čovjek par ovih vijesti i može komotno da povrati.

:vomit: :vomit: :vomit:
To je normalno kod djikana.
Samo da ne predje na nas sve ovo ili dio ovih groznih stvari. Zato je potreban "kineski zid" na Drini.

Iako ima i kod nas raznih slučajeva ali valjda imamo manje stanovnika pa nije baš ovoliko izraženo.

Ali s obzirom da su Vlasi genocidni, ništa čudno za ovo gore onda.

Njima je sjekirom napasti ženu kao popiti čašu vode. :vomit:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 25 apr 2018 12:03

Portiri s**** uznemiravali štićenice Doma 'Rada Vranješević'?

BANJALUKA - Protiv Radoslava Stakića i Milorada Jerilovića, portira iz Doma za djecu i omladinu bez roditeljskog staranja "Rada Vranješević" Banjaluka, pokrenut je diciplinski postupak i suspendovani su s radnog mjesta.

Potvrdio je to juče za "Nezavisne" Vladimir Kajkut, direktor Doma "Rada Vranješević", a nakon što je i na našu adresu stiglo pismo radnika Doma, koji su željeli ostati anonimni, u kojem tvrde da pomenuti portiri dolaze u pijanom stanju i verbalno i s**** uznemiravaju štićenice i radnice ovog doma.

"Prethodnih dana dobili smo izjave od nekoliko štićenika, ali i od jedne radnice Doma, da postoje osnovi sumnje da je prekršena radna obaveza i u skladu s tim pokrenut je disciplinski postupak protiv Radoslava Stakića i Milorada Jerilovića", kazao je Kajkut.

On je istakao da je formirana komisija koja će voditi disciplinski postupak.

"Komisija radi svoj posao u skladu s Pravilnikom i zakonom, a nakon nekog vremena biće donesena odluka", kazao je Kajkut i dodao da je juče pokrenut disciplinski postupak te da će radnici Doma biti suspendovani do donošenja konačne odluke od strane komisije.

Na našu adresu stiglo je anonimno pismo o ponašanju dvojice portira, kao i o događaju koji se desio u Domu "Rada Vranješević" u noći 7. na 8. april ove godine.

U pismu se tvrdi da portir Radoslav Stakić često na posao dolazi u alkoholisanom stanju i prilično je agresivan prema djeci te ga se mališani boje. Pomenuti radnik se, kako pišu, neprimjereno ponaša i prema koleginicama.

"Konkretno, 7. aprila u noćnoj smjeni došao je pijan na posao te je s**** uznemiravao nekoliko štićenica Doma, jednu radnicu, koja je medicinska sestra i radi s bebama, kao i jednu majku koja boravi u majčinskom domu s bebom. Portir je fizički i verbalno navodio na s**** odnos nekoliko štićenica Doma u tinejdžerskom uzrastu", navodi se, između ostalog, u ovom šokantnom pismu.

Kako stoji u pismu, portir Milorad Jerilović, inače predsjednik Sindikata radnika Doma, "iza sebe ima slučajeve nasilnog ponašanja prema djeci".

"Konkretno, udario je djevojčicu, a takođe na posao zna doći pod uticajem alkohola, vršio je pritisak na djevojčice koje su bile s**** uznemiravane da od toga ne prave veliku stvar i da se ne diže buka zbog toga. Ovakve situacije ne dešavaju se prvi put u Domu, naprotiv dešavaju se prilično često, ali se svaki put ovakvi događaji zataškaju", tvrdi grupa radnika koja je poslala pismo.

Još navode da je strašno da takav čovjek nastavlja da radi u noćnim smjenama, u kojima je, pored jednog vaspitača, koji boravi u odvojenom prostoru Doma, i jedne dežurne medicinske sestre, koja takođe boravi u odvojenim prostorijama, zadužen za sigurnost 90 djece koja tu žive.

Cilj im je, kažu, da neko napokon reaguje da se ova djeca, koja su već pretrpjela razna loša životna iskustva, zaštite i da oni koji su odgovorni za funkcionisanje ove ustanove počnu da rade u skladu sa zakonom.

Na naše pitanje upućeno na mail ove grupe radnika zašto su ćutali tako dugo i zašto se već nije reagovalo, ako su optužbe na račun portira tačne, još nismo dobili odgovor.
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... vic/475363
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 25 apr 2018 19:40

BAKA VIDELA SVE! Deda svukao i pipkao unuku (8), pa joj kupio sladoled da bi ćutala

Marinko M. (72) iz sela Provo kod Vladimiraca uhapšen je zbog sumnje da je obljubio svoju osmogodišnju unuku.

s**** zlostavljanje razotkrila je baka devojčice kad je supruga zatekla u voćnjaku kako svlači i ljubi devojčicu.

Prema nezvaničnim informacijama, kako piše "Kurir", deda je devojčicu dodirivao i ljubio po intimnim delovima.

- Moja majka je zatekla oca sa ćerkicom u voćnjaku i odmah mi ispričala šta se dogodilo. Dete je bilo golo, a on ju je ljubio. Pozvala sam policiju i prijavila da je moj rođeni otac napastvovao moju ćerku - rekla je za Kurir B. M., majka zlostavljanje osmogodišnjakinje.

Policija je, kako piše list, odmah regovala i uhapsila čoveka, dok je devojčica ovdedena na pregled.

- Kada se malo smirila, pitali smo je da li se to ranije dešavalo, a ona je potvrdila. Rekla je da ju j ededa pipkao, ljubio i gurao prst u vaginu, ali da joj je kupovao sladoled kako bi ćutala - rekla je majka nesrećnog deteta.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/baka- ... la/fjr0213
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 25 apr 2018 19:41

SMRT U NOVOM PAZARU Pronađeno telo devojke, sumnja se da se predozirala

Telo devojke pronađeno je večeras u jednoj kući u novopazarskom naselju Hadžet, a prema nezvaničnim informacijama, ona je najverovatnije preminula od predoziranja drogom, saznaje "Blic".

- Na telu devojke nisu vidljivi tragovi nasilja i povreda, a sumnjamo da se predozirala. Ipak, tačan uzrok smrti biće utvrđen obdukcijom - kaže naš izvor iz policije.

Kako nezvanično saznajemo, preminula je Dragana Đ. (33).

Ovo je druga smrt od predoziranja drogom u Novom Pazaru od početka godine i u oba slučaja se radilo o devojkama.

Krajem januara, na Hitnu pomoć je bez znakova života dovezena Eleonora S. (26) iz Trstenika koja se, kako se pretpostavljalo, predozirala heroinom.

Ona je u Novom Pazaru radila kao konobarica.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 26 apr 2018 20:44

OBESIO SE O GELENDER? Stanari zgrade u Rakovici pronašli jutros MRTVOG KOMŠIJU

Beživotno telo muškarca, starog oko 50 godina, pronađeno je jutros u zgradi u Ulici Sretena Mladenovića Mike u Rakovici, saznaje "Blic".

Prema nezvaničnim informacijama telo su pronašle komšije u hodniku oko 7.45, a Hitna pomoć mogla je samo da konstatuje smrt.

Kako prenosi "Pink", u pitanju je stanar zgrade M. M. koji je najverovatnije izvršio samoubistvo tako što se obesio o gelender.

Policija je obavila uviđaj i telo je odneto na obdukciju.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/obesi ... ju/tzqr5wl
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 27 apr 2018 16:23

HOROR U SELU KOD KRUŠEVCA Muškarac nasmrt pretučen drvenom motkom

Miljko Jaćimović (73) ubijen je u svojoj kući u selu Stopanja kod Kruševca, saznaje "Blic".

Prema našim saznanjima njegovo telo pronašle su komšije u sredu uveče, a ubica i dalje nije poznat.

- Na nesrećnom čoveku bilo je poprilično povreda. Udaran je drvenom motkom po celom telu, a najviše po glavi - kaže izvor "Blica" upoznat sa istragom.
Istraga je u toku.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/horor ... om/bshxf36
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 27 apr 2018 16:24

LIKVIDIRAN ČIM JE IZAŠAO IZ ZATVORA Preminuo muškarac upucan ispred zgrade u Višnjičkoj banji

Milorad Andrić (41) koga je u ponedeljak ranio nepoznati napadač ispred zgrade u Ulici Stojana Aranđelovića u naselju Višnjička banja, preminuo je u bolnici.

Andrić, zvani Beli, nije se budio iz kome, pa od njega istražitelji ne mogu saznati sa kim je bio u sukobu i od kada, jer je iz Centralnog zatvora, gde je odslužio kaznu od pet meseci zbog nelegalnog oružja, izašao 17. aprila, samo šest dana pre ranjavanja.

- Pretpostavljamo da je to neki dug od ranije, pre odlaska na odsluženje kazne. Da li je u pitanju, posao u vezi sa narkoticima ili neki druge kriminalne aktivnosti, utvrđuje se - saznaje “Blic” od izvora bliskog istrazi.

Iako se veruje da je na Andrića pucano zbog starog duga, ne odbacuje se mogućnost da se možda i za šest dana koliko je bio na slobodi, i da je zbog toga sukoba trebalo da plati, da bude kažnjen.

Andrić je osim zbog posedovanja ilegalnog oružja, privođen i zbog razbojništva i krađe vozila, a i ranije je bio na meti napadača, pucano je na njega, a novodno mu je i automobil dignut u vazduh.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/likvi ... -u/y1hsklz
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Propast vlaskog svijeta oko nas

Post Postao/la Zmaj » 27 apr 2018 16:25

UHAPŠENA ŽENA I DVA SINA Rekli da je pre tri godine otišao u inostranstvo, njegove kosti ISKOPANE PORED PUTA

Pored puta koji vodi na groblje u Kučevu, u četvrtak su iskopane kosti Srećka Ljubenovića (43), za koga je porodica pre tri godine tvrdila da je otišao da radi u inostranstvu.

Zbog sumnje da su izvršili porodično ubistvo, policija je uhapsila njegovu suprugu Sonju Ljubenović (48) iz Kučeva, i dvojicu njihovih sinova, Aleksandra (24) i Lazara (19).

Nad posmrtnim ostacima najpre će se uraditi DNK analiza, kako bi se potvrdio identitet pokojnika, a nakon toga sledi obdukcija, da bi se utvrdio uzrok smrti.

Policija je posumnjala na suprugu, jer je ona pre tri godine prijateljima i komšijama tvrdila da joj se suprug nalazi negde u Crnoj Gori.

Takođe, sumnju je pobudila i činjenica da su kosti pronađene na parceli koja pripada porodici osumnjičene žene.

Policija je pronašla pištolj kojim se, kako se sumnja, počinjeno ubistvo.

osumnjičenima je određeno zadržavnaje do 48 sati, nakon čega će uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužilaštvu.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/uhaps ... ve/8z7jfys
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Odgovorite